⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍


سلام دوست عزیز ؛ بعد از دریافت آموزش ها چه از طریق «دانلود» و چه از طریق «ارسال پستی » شما نیاز به فعال سازی آموزش ها و دریافت لایسنس اون ها دارین . اگه برای اولین بار هست که از آموزش های ما استفاده میکنین حتما ویدئوی زیر رو مشاهده کنین . 

 


هر چند بسیار بسیار نادر هست ولی لازم هست که این موضوع مطرح بشه : 

 

اگر اولین بار هست که از آموزش های مجموعه ی ما استفاده میکنین توصیه میکنیم که خطای احتمالی رو قبل از گرفتن لایسنس اصلی و با تست کردن  لایسنس گارانتی بررسی کنین  تا بتونیم در کنارتون باشیم و کمک تون کنیم .بعد از گرفتن لایسنس اصلی  ما باز هم خطا و مشکل فنی من باب باز نشدن اموزشی ها رو پشتیبانی میکنیم تا حل بشه ولی وجه مرجوع نمیشه حتی اگر قادر به استفاده از آموزش ها نباشین و مشکل حل نشه . 

تغییر قطعات مادربورد – سی پی یو و کارت شبکه قطعا ماشین ای دی شما رو تغییر میده  و از انجام این کار خود داری کنین .با تغییر ویندوز ماشین ای دی شما تغییر نمیکنه ولی در موارد خاصی تغییر ویندوز از ۳۲ به۶۴ یا از ویندوز ۷ به ۱۰ به گزارش کاربران مون باعث تغییر ماشین ای دی شده که به هر صورت ما هیچگونه مسئولیتی در این مسائل نمیپذیریم و لایسنس  مجدد شامل هزینه ۵۰ درصدی کورس میشه .( هر کاربر یک بار می تونه با ارائه فاکتور رسمی برای سخت افزار جدیدش لایسنس جدید بگیره )