⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: نصب و خطا نرم افزاریخطا در نصب انسکیپ

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

خطا در نصب انسکیپ

12

با عرض سلام و خدا قوت خدمت مهندس سروی عزیز، سیستم من هنگام نصب آخرین نسخه انسکیپ ۳.۰.۱ روی ویندوز ۱۰، دچار این خطا میشه و نصب نمیشه.

باید چیکار کنم؟

نسخه های قبلی انسکیپ رو هم تا حالا نصب نکردم.

سلام جناب قاسمی عزیز ?

خطای عجیبی هست .و باید صحیح و خطا جلو بریم .

اول از همه همین نسخه ک مجدد دانلود کنین . احتمال بد دانلود شدن اینستالر وجود داره .

اگه مشکل داشت همچنان نسخه قبلی مثلا ۲.۷ رو نصب کنین . 

اگه مشکل داشت اطلاع بدین که شیرجه بزنیم توی فوم ها ببینیم مورد مشابهی پیدا میشه یا نه 

سلام مجدد

ممنون از راهنمایی تون

پوشه فایل نصب رو به طور کامل پاک کردم و دوباره از سایت خودتون دانلود کردم ولی باز هم همون مشکل رو داره.

یه بار از قسمت advanced پیش رفتم و فهمیدم این خطا مربوط به آدرس دادن محل نصب هست که انگار هارد لپ تاپ رو نمی شناسه!

حالا باید پیکار کنم؟

قبل از این عکسی که فرستادم، همون خطای قبلی رو میده و بعد این میاد.

از سایت soft98 ویندوز رو آپدیت آفلاین کنم به نظر شما؟

مسیر نصب رو تغییر دادین ؟ 

احیانا ویندوزتون که 32 بیت نیست ؟ 

نقل قول از نبی سروی در 22/01/1400, 10:38 ب.ظ

مسیر نصب رو تغییر دادین ؟ 

احیانا ویندوزتون که 32 بیت نیست ؟ 

بله، حتی درایو های دیگر رو هم امتحان کردم.

64 بیت هست.

https://www.youtube.com/watch?v=x1WTBW-KbXA

فکر میکنم با این مشکل تون حل بشه 

نقل قول از نبی سروی در 23/01/1400, 5:07 ب.ظ

https://www.youtube.com/watch?v=x1WTBW-KbXA

فکر میکنم با این مشکل تون حل بشه 

خیلی ممنون بابت لطفتون

با دیدن یکی دیگه از همین نوع ویدئو ها  ایرادش برطرف شد.

به سلامتی ??

به سلامتی ??

12

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???