⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺وحید ایستگلدی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

وحید ایستگلدی

خیلی بهتر شد 

سایز فونت توضیحات عملا نباید با فونت تایتل ها یکی باشه و باید ریز تر باشه 

سپاس
الان فتوشاپ رو باز میکنم درست میکنم

به دست آوردهاتون قانع نباشین 

همیشه چیزهایی برای بهتر شدن هسست که فقط با آزمون و خطا حاصل میشه

سس ماس باید بگین الان???

دقیقا حرفتون درسته
خلی باعث پیشرفت  میشه

بفرمایید

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

فونت ها خوب نشد عزیز 

جدای از اون روی خود شیت فکر کنین و بهانه ای برای زیبا کردنش پیدا کنین . 

چیزهایی مثل اون دایره که زیر کانسپت حجمی سمت راست پایین انداختین خیلی به کار شما کمک میکنه 

سپاس
فونت ها رو بیشتر توضیح میدین بیزحمت؟

سری آخر آموزش ها رو ببینین و اینکه :

راحت ترین برای اینکه ببینین چیزی خوب شده یا نشده و چرا خوب شده یا نشده این هست که چک کنین ببینین جایی مشابه و یا نزدیک کاری که شما کردین وجود داره و از نظرتون زیبا باشه یا نه ؟

شیت یک تصویر یکپارچه هست که فرمول نداره و گاهی ممکن هست یک المان جور بقیه رو بکشه و با خلاقیت خالق ش جوری بشه که کسی نتونه بهش ایرادی وارد کنه ولی تا رسیدن به اون نقطه شما باید رفرنس داشت باشین و حال و هوای شیت تون به رفرنس قابل قبولی نزدیک باشه ( قسمت های اول فصل در مورد ش صحبت کردیم و میتونین شیتی که بنده انجام دادم رو با نمون هایی که کالکت کرده بودم مقایسه کنین ) حالا همین کار رو برای شیت خودتون انجام بدین تا ببنین کجای کار رو کج رفتین ( من نمیدونم فضای ذهنی شما چیه و به چه سمتی میخواین برین ) 

درست است 
این فقط با افکار خودمه و از جایی ایده نگرفتم البته شاید دیده های قبلی تاثیر داشته
بفرمایین فک کنم خیلی بهتر شد

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

بله عزیز قطعا خیلی بهتر شد 

هر ویرایشی که با فکر همراه باشه کار رو یک پله ارتقا میده 

سپاس از شما
میگم یه علامت باطری هم بذارم که انگار دستگاه باطریش چند درصده؟
انگار یه دستگاهیه که اسکن کرده ساختمان رو

چقدر نکات خوبی از تکست ارایه کردین ممنون
اون justify  چرا برای نوشته های من خاموشه استاد؟

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???