⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺وحید ایستگلدی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

وحید ایستگلدی

d

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

e

فایل های آپلود شده:

f

فایل های آپلود شده:

g

فایل های آپلود شده:

g

فایل های آپلود شده:

استاد کجایین؟
حتما درحال انتقال دلار ها هستین

استاد سلام وقت بخیر
کار من رو بررسی نکردین احتمالا یادتون رفته

ممنون

نقل قول از وحید در 29/10/1399, 5:58 ب.ظ

c

نور گرم در شیشه های  رفرنس وجود داره ولی شما توی کارتون از بین بردینش. 

2 تا از کارهاتون اصلا رفرنس با تصویری که انتخاب کردین برای ویرایش هیچ نقطه ی اشتراکی ندارن . به عبارتی صرفا خواستین رنگ رو گرم یا سرد کنین و تونالیته های رنگی دیگه برای شما مهم نبوده  . 

در مجموع  +9  و صعود مشروط ?

نقل قول از وحید در 30/10/1399, 0:08 ق.ظ

استاد کجایین؟
حتما درحال انتقال دلار ها هستین

نه عزیز دلار فروختن الان حماقته? من روی بازه ی 28 تا 30 تبدیل کردم بخشی رو و بخشی رو هم استوک . 

تاپیک شما به مشکل صفحه ی سفید خورده و باز نمیشد . الان هم به سراط مستقیم باز نمیشه و چند بار باید رفرش بشه . انگار حالت خوش خیم اون باگ معروف رو گرفته که برنامه نویس مون گفتن حلش میکنن . 

شما فعلا یه تاپیک دیگه بزنین به اسم خودتون و یه new بذارین کنارش 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???