⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺آیدا بیگی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

آیدا بیگی

??

نقل قول از نبی سروی در 28/08/1399, 9:14 ق.ظ

??

سلام استاد 

ببخشید من این عکسو هر کار میکنم نمیتونم بیارم داخل محیط فتوشاپ چی کار کنم برای درختام میخوام اون حالت سفیدی ایجاد کنم 

منم نتونستم و از گوگل ی عکس پی ان جی سرچ کردم با موضوع plan tree png

نقل قول از زهره رحیمی در 30/08/1399, 8:58 ب.ظ

منم نتونستم و از گوگل ی عکس پی ان جی سرچ کردم با موضوع plan tree png

اره دقیقا منم همین کارو کردم یه عکس دیگه دانلود کردم 

ارور میداد اون تصویر دوستش داشتم ولی نشد شبیه اونم پیدا نکردم از کار دیگه استفاده کردم 

سلام استاد جان شبتون خوش 

دوست داشتم کارم رو زود تر ارسال کنم نشد 

امیدوارم کارمو زود تر ببینید و نظرتون رو بدونم ????

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.
نقل قول از ایدا بیگی در 30/08/1399, 8:44 ب.ظ

??

سلام استاد 

ببخشید من این عکسو هر کار میکنم نمیتونم بیارم داخل محیط فتوشاپ چی کار کنم برای درختام میخوام اون حالت سفیدی ایجاد کنم 

دلیل فنی در ویدو جمع بندی گفته میشه - راه حلموقت باز ردن در paint و ذخیره با فرمت دیگه ای هست 

جالب ه سورس شما و خانوم شرقی یکی بوده و 2 رویه کاملا متفاوت پیش گرفتین ! 

خسته نباشین 

19 ?

نقل قول از نبی سروی در 30/08/1399, 11:28 ب.ظ
نقل قول از ایدا بیگی در 30/08/1399, 8:44 ب.ظ

??

سلام استاد 

دلیل فنی در ویدو جمع بندی گفته میشه - راه حلموقت باز ردن در paint و ذخیره با فرمت دیگه ای هست 

ممنونم ???

نقل قول از نبی سروی در 30/08/1399, 11:30 ب.ظ

خسته نباشین 

19 ?

سلامت باشین ممنونم از شما 

حتما کارشون رو میبینم ولی من نیم ساعت پیش اینستا کار خانوم خدادادیان رو دیدم استوری شده بود همین سورس بود ☺️

نقل قول از نبی سروی در 30/08/1399, 11:30 ب.ظ

خسته نباشین 

19 ?

وای استاد میخواستم بگم چرا چیزی نگفتین به ایشون نمره هم دادین اومدم دیدم ۱۹ برای نمره بود من حواسم نبود ??

کارشون خیلی دوست داشتم عالی بود 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???