⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: خارج از گود😁(غیر معماری)اسکریپت ساده‌ ات ارتش هیتلر بود و …

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

اسکریپت ساده‌ ات ارتش هیتلر بود و من لهستان بی دفاع... (دورهمی حذفیای گذشته و آینده‌ی کمپاپ)

چه عنوانی، چقدر ذوق هنری☺ اون موقع هایی وبلاگ و وبلاگ نویسی تو بورس بود یک بنده خدایی بود دقیقا نوشته هاش همین سبک و سیاق عنوان بود البته بدون بار طنز. خیلی کیف میداد خوندن نوشته هاش یهو یاد اون بنده خدا افتادم

چه عنوانی، چقدر ذوق هنری☺ اون موقع هایی وبلاگ و وبلاگ نویسی تو بورس بود یک بنده خدایی بود دقیقا نوشته هاش همین سبک و سیاق عنوان بود البته بدون بار طنز. خیلی کیف میداد خوندن نوشته هاش یهو یاد اون بنده خدا افتادم

نقل قول از زهرا خادمی در 11/09/1399, 4:29 ب.ظ

یعنی موضوع عالی بود ? مرسی که دلداری میدین لااقل اینجوری ????

ولیییی اون سبزی پاک کردنه دست جمعی مخصوص غیبته?! ما کمپاپی ها(همچنین ما حذفیای گذشته و حال و آینده) باید غیبت نکنیم، وگرنه جناب سروی دستور میدن صد دور کلاغ پر دور براش و فتوشاپ بریمااا ???

پس حذف شدی شما???چراااااا؟! واقعا چرااااااااااااا

نقل قول از اعظم موسائی در 14/09/1399, 8:11 ق.ظ

اره یاد وبلاگا بخیر... بچه دبیرستانی بودم زیاد وبلاگ بازی داشتم. به قول استاد یه زمانی فروما سنگ صبور بودن دیگه از فیسبوک به بعد کپی پیست کار کشیم همه

ولیییی اون سبزی پاک کردنه دست جمعی مخصوص غیبته?! ما کمپاپی ها(همچنین ما حذفیای گذشته و حال و آینده) باید غیبت نکنیم، وگرنه جناب سروی دستور میدن صد دور کلاغ پر دور براش و فتوشاپ بریمااا ???

پس حذف شدی شما???چراااااا؟! واقعا چرااااااااااااا

حذف شدن مگه؟؟ ای بابا... این حذف از رگ گردن نزدیکتره. کودتا لازمه دیگه کم کم

تاپیکتونو الان دیدم

اسکرین شات های ساعت 12 رو هم دیدم که فرستادید

یه برنامه Resize Pictures هست استاد تو کورس تیا دادن بهمون. با یه کلیک حجم فایلو به هر سایزی بخواید میرسونه

میگفتید اونو بدیم بهتون تو فتوشاپ ریسایز نکنید خیلییییی چیز خوب و ساده ایه

ویندوزتون رو هم یه تعویض بکنید اگه وقت شد

سیو اتوماتیک رو هم واسه فتوشاپ فعال کنید وقتی کراش میکنه میپره دوباره بتونید بازش کنید و ادامه بدید...

یه حرکتی باید بزنیم بیاید تو کمپ دوباره

نقل قول از نبی سروی در 11/09/1399, 7:10 ب.ظ

????

استاد میشه من یه جون بدم به خانوم خادمی؛ موندنم تو فصل چهارم مشروط بشه اگه کارم تاپ نشد و توی اینستا شات نشدم حذف شم

بنده خدا سیستمش پریده من خودم با اختلاف زیادی امپراطور هنگ سیستم و کراش نرم افزار و سخت افزار محسوب میشم میفهمم حالشونو

نقل قول از رحمان استکی در 14/09/1399, 1:54 ب.ظ

تاپیکتونو الان دیدم

اسکرین شات های ساعت 12 رو هم دیدم که فرستادید

یه برنامه Resize Pictures هست استاد تو کورس تیا دادن بهمون. با یه کلیک حجم فایلو به هر سایزی بخواید میرسونه

میگفتید اونو بدیم بهتون تو فتوشاپ ریسایز نکنید خیلییییی چیز خوب و ساده ایه

ویندوزتون رو هم یه تعویض بکنید اگه وقت شد

سیو اتوماتیک رو هم واسه فتوشاپ فعال کنید وقتی کراش میکنه میپره دوباره بتونید بازش کنید و ادامه بدید...

یه حرکتی باید بزنیم بیاید تو کمپ دوباره

نقل قول از نبی سروی در 11/09/1399, 7:10 ب.ظ

????

استاد میشه من یه جون بدم به خانوم خادمی؛ موندنم تو فصل چهارم مشروط بشه اگه کارم تاپ نشد و توی اینستا شات نشدم حذف شم

بنده خدا سیستمش پریده من خودم با اختلاف زیادی امپراطور هنگ سیستم و کراش نرم افزار و سخت افزار محسوب میشم میفهمم حالشونو

اتفاقا همین دوماه پیش بود ویندوز عوض کردم. ویندوزم 10 هست ولی رم و حافظه کمه باید تعویضش کنم ?

نههه این چه کاریه مشروطی رو نگه دارید برای روز مبادا.. ادامه بدید ایشالا تا پایان کمپاپ هستید شماهایی که انقدر کاراتون خوبه ?? من خودمم کاراتونو که توی اینستا میبینم که ذوق میکنم. ایشالا استاد هم مارو در زمره ی بی بضاعت مستعد(بقول خانوم موسائی) قرار بدن بعد اینکه کمپاپ تموم شد کمپاپو بذارن در اختیارمون ?

نقل قول از زهرا خادمی در 14/09/1399, 2:29 ب.ظ

اتفاقا همین دوماه پیش بود ویندوز عوض کردم. ویندوزم 10 هست ولی رم و حافظه کمه باید تعویضش کنم ?

نههه این چه کاریه مشروطی رو نگه دارید برای روز مبادا.. ادامه بدید ایشالا تا پایان کمپاپ هستید شماهایی که انقدر کاراتون خوبه ?? من خودمم کاراتونو که توی اینستا میبینم که ذوق میکنم. ایشالا استاد هم مارو در زمره ی بی بضاعت مستعد(بقول خانوم موسائی) قرار بدن بعد اینکه کمپاپ تموم شد کمپاپو بذارن در اختیارمون ?

فتوشاپ اونقدرا مشکل سیستمی نداره منم مشکل ضعف سیستم دارم توی رندر خیلی خودشو نشون میده اونم البته با بهینه سازی مدل و کم حجم کردنش یه کارایی میکنم میگذره

روز مبادا الانه دیگه کدوم روز مبادا... حالا تازه اگگگگگه استاد قبول کنن همچین شرایطی رو فعلا پنجاه پنجاه جلوییم ما راضیم به بازگشت فقط مونده استاد که بازگردونن ??

نقل قول از زهرا خادمی در 14/09/1399, 2:29 ب.ظ

بعدم مگه من مردم که شما و خانوم موسائی بشید بی بضاعت مستعد؟؟ ? برید ته صف پشت اون زنبیل قرمزه وایسید ?

تعریف تون از بی بضاعت با چیزی که در طرح حامی هست زمین تا اسمون فرق داره??? 

شما ها رو باید به جرم فرار مالیاتی انداخت زندان! ?

رحمان جان مشروط که جای خود داره که شما الن بگی میخوای جات رو به یکی دیگه هم بدی پذیرفته نیست ! 

واقعا در مورد کمپآپ چی فکر کردی ؟? 

نقل قول از نبی سروی در 14/09/1399, 10:26 ب.ظ

تعریف تون از بی بضاعت با چیزی که در طرح حامی هست زمین تا اسمون فرق داره??? 

شما ها رو باید به جرم فرار مالیاتی انداخت زندان! ?

من کتاب بی نوایان ناطقم منو با کاربرای ریچ کیدزتون جمع نبندید لطفا ???

نقل قول از نبی سروی در 14/09/1399, 10:28 ب.ظ

رحمان جان مشروط که جای خود داره که شما الن بگی میخوای جات رو به یکی دیگه هم بدی پذیرفته نیست ! 

واقعا در مورد کمپآپ چی فکر کردی ؟? 

هعی روزگاررر... قدیما با یه تار سیبیل زندونی آزاد میکردن... هیچی دیگه سرجای خودش نیست ??

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???