⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺اشکان درویش

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

اشکان درویش

دیگه دارم به مرحله ریختن قیمه ها تو ماست ها میرسم ???

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

نریز آقا نریز ???

جناب سروی الان من پاس کردم این مرحله رو یا هنوز نه؟ فایل های جدید باید ارسال کنم؟

اینم تمرین از نوع ایرانی

فایل های آپلود شده:

ترکیب خوبی نشده ولی برای رسیدن به هدف ورکشاپ اوکیه . 

سلام جناب سروی برای تمرین دوم گفتم از همین ب بسم الله باهاتون چک کنم این تصویر خوبه برای فصل دو ؟

فایل های آپلود شده:

اینجا دیدمش یاد مپ gta افتادم ???

جناب سروی حجم فایل پایانی فایل اصلی بالای 10mb این رو با resize picture کوچک کردم ارسال کردم ببینید ممنون از آموزش عالی واقعا لذت بخش هستش این تمرین

فایل های آپلود شده:
نقل قول از اشکان درویش در 28/08/1399, 9:18 ب.ظ

انصافا خیلی شبیه هست ??? 

نقل قول از اشکان درویش در 28/08/1399, 11:24 ب.ظ

جناب سروی حجم فایل پایانی فایل اصلی بالای 10mb این رو با resize picture کوچک کردم ارسال کردم ببینید ممنون از آموزش عالی واقعا لذت بخش هستش این تمرین

خوب کاری کردین - همین سازی که آپلود کردین عالیه .
تا اینجاش خوب پیش رفتین . 
یخورده براش بازی کنین ?  ماشاالله اینقدر هم سطح کاری تون وسیع هست که براش ها ریز ریز میشن . 

نقل قول از نبی سروی در 28/08/1399, 11:49 ب.ظ
نقل قول از اشکان درویش در 28/08/1399, 9:18 ب.ظ

انصافا خیلی شبیه هست ??? 

نقل قول از اشکان درویش در 28/08/1399, 11:24 ب.ظ

خوب کاری کردین - همین سازی که آپلود کردین عالیه .
تا اینجاش خوب پیش رفتین . 
یخورده براش بازی کنین ?  ماشاالله اینقدر هم سطح کاری تون وسیع هست که براش ها ریز ریز میشن . 

میخواستم بخش کوچک تری رو بگیرم حیف میشد نقشه قشنگی بود

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???