⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: 🖼️نقد و بررسی آثار شما🖼️اعظم موسائی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

اعظم موسائی

سلام علیکم. اول از همه اون کاری رو بزارم که نتونستم تو کمپ به نتیجه برسونمش . ببینم پیشرفتی کرده یا هنوز اندر خم یک کوچه هست؟!?

سلام خانوم موسایی خسته نباشید خیلی بهتر شده ?

2 تا نکته : 

توی آب نور بذارین 

یه چیزی اون بالا سمت راست هست که فکر کنم سوتی فتوشاپی هست 

??خب خدا روشکر. (ولی خیلی خوشحال شدم فرمودید بهتر شده. میخواستم در همین نقطه ناامید شم و با لومیون خداحافظی کنم)

اگر منظورتون از سوتی فتوشاپی این هست که یه بلایی در ادیت عکس در فتوشاپ سرش اوردم، باید عرض کنم هر بلایی سرش اومده در لومیون بوده و ادیتی نشده توی فتوشاپ. نکنه منظورتون مه هست؟ یکمی باید غلظتش کمتر میشد که تو کار حل میشد.

البته الان یک بار دیگه عکس و نیگا کردم فک کنم یه تیکه از الاچیق منظورتون هست. اون چوب  برا الاچیقه. تو فوکوس کردن این جوری شده

سعی کنین چیزهای گنگ اینجوری که توی کارتون هست رو حذف کنین که باعث خطای دید نشه . 

این فاز خداحافظی با فلان نرم افزار فقط زمانی معنی میده که توی اون نرم افزار نمونه ی بهتری از کار شما وجود نداشته باشه - وقتی کار بهتر با همین نرم افزار ایجاد شده پس شدنی هست و فقط تلاش نیاز داره . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???