⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پرسش و پاسخ عمومی🌹(معماری)افزونه ی مدیریت ابجکت های اسکچاپی …

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

افزونه ی مدیریت ابجکت های اسکچاپی روی هارددیسک

سلام دوستان

پکیج 23000 ابجکت رو تهیه کردم که واقعا مثل بقیه محصولات سایت عالیه . الان دنبال یه افزونه ی میگردم که بشه ادرس فولدر رو بهش داد و زمان کار تو اسکچاپ بشه تو ابجکت ها چرخید و انتخاب کرد و وارد کار کرد . یه افزونه هست به نام 3D Bazaar که نصب کردم ولی کلا مشکل داره و کرش میکنه و ارور میده و ... البته سازندگانش هم گفتن فعلا مراحل ازمایشیه . افزونه یا برنامه یا خلاصه هر چ که بشه راحت تر ابجکت ها رو دید و مدیریت کرد به نظرتون چیه ؟

ممنون

سلام عزیز ? ممنون از لطف شما . 

پیش نمایش آبجکت های اسکچآپی در ویندوز شناخته شدست . یا اینکه من متوجه منظورتون نشدم ?

تو ویندوز نشونون میده .

ببینید تو تیا رندر یه قسمت اکسپلولر هست که ابجکت های تیا رو نشون میده ها ؛ میخوام یه افزونه ای چیزی باشه مثل اکسپلورر تیا اما ابجکت های با فرمت اسکچاپ رو نشون بده تا راحت بشه توشون گشت و انتخاب کرد و وارد صحنه کرد. البته هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم تو افزونه های اسکچاپ ؛ احتمالا اصلا همچین چیزی نیست

خوب چه فرقی میکنه توی ویندوز نشون بده یا توی اسکچآپ ؟ 
شما نهایتن درگ ش میکنین توی اسکچاپ . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???