⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺الهام خدادادیان

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

الهام خدادادیان

امیدوارم دراین ورکشاپ فتوشاپ رو حرفه ایی یادبگیرم. 

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام خانوم خردادیان ?

به کمپآپ فوتوآرک خوش اومدین - اصولی و حرفه ای ?

سلام خانوم خردادیان برای ارسال اثرتون تاپیک جدید نزنین 

اثرتون رو همینجا در این تاپیک خودتون قرار بدین ?

سلام آقای سروی

خسته نباشید و ممنون از توجهتون

آقای منتظری تاپیک بنده رو باز کردن

ممنون از توجه و نظری که در مورد اثر فرستاده شده میدین. 

فایل های آپلود شده:

سلام عزیز ?

عدم توجه شما به پاسخ تاپیک و اصلاح اثرتون انتظار میره شما در مرحله ی دوم جبران مافات کنین و جزو آثار برجسته که استوری میشن باشین در غیر این صورت از کمپآپ حذف میشن .

ما به این حالت صعود مشروط میگیم . 

?

سلام.ممنون از توجهتون

فایل های آپلود شده:

سلام خانوم خردادیان بسیار تمیز و شیک? 

برای نهایی شدن کار یه هاله یا کثیفی کمی اخرایی روی ساختمون ها بندازین که از بستر کلی کنده بشن .  خیلی ملو خیلی ظریف . جیغ نشه . 

سپاس از نظرتون، بنده خدادادیان هستم.

داخل عکس قبلی برای جداسازی ساختمونها از بستر ،از یه رنگ خاکستری داخل تصویر استفاده کردم.اما نظر شما کاملا درسته باید رنگی رو انتخاب میکردم که متمایز باشه.

فایل های آپلود شده:

این عکس کاملتر هست.در عکس قبلی ساختمونهای پایین رنگ نشده بودن.

فایل های آپلود شده:

بسیار خوب شد خسته باشین ? 

بابت فامیلی تون شرمنده - اینقدر سرعت بالا  رفته و تایپ میکنم که دقت از دست رفته . ?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???