⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺امیر رضا new

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

امیر رضا new

اثرتون رو مجدد اینجا قرار بدین 

سلام مجدد مهندس ... نه من تو پینت که نبردم کوچیک کنم اصلا حجم فایل زیر ۳مگ بود ولی بعد اینکه اپلود کردم دیگه نتونستم وار صفحه اخر تاپبکم بشم... بعد رفتم با پینت ببینم اصلا باز میشه ... چون شما گفتین وقتی یه فایل مشکل داشت با پینت هم تستش کنین با اون باز میشه‌یا نه وگرنه که اصن حجم فایل اوکی بود...  الان هم یک عکس هم میفرستم از رو کاری که تموم کرده بودم و سایزش هم اوکی بود ... 

الان اکسپورت واسه وب گرفتم ببینم اصلا لود میشه

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

امیدوارم اینو لود کنه اینو با  save for web(lagacey(   خروجی گرفتم یکم رنگشو خراب کرد

مهندس بازم این اررور رو میده ... 

فایل های آپلود شده:

این رو هم امتحان میکنم امیدوارم دیگه این لود بشه...

مهندس میخواین به پشتیبانی تلگرامتون بفرستم؟

فایل های آپلود شده:

این فایل خامش که با اسکچاپ زدم

این فایل خامش که با اسکچاپ زدم

این ها رو  هم که از اسکچاپ خروجی  گرفته بودم ارسال نمیشد و اسکرینشات هاشون رو اپلود کردم

فایل های آپلود شده:

اینبار png سیو کردم دیگه امیدوارم لود بشه !!!

فایل های آپلود شده:

سلام عزیز خسته نباشین ? 

اول از همه اینکه کانسپت عالی ه و شما با کار هول هولکی خرابش کردین ! وقتی کرکسیون میکنین و میذارین برای دقیقه ی 90 بهتر از این نمیشه .? 

دوم اینکه تاکید شده در اموزش ها که PNG هیچ فرقی با JPG نمیکنه و شما دقیقا یه کار دیگه کردین ! در مورد کاهش سایز تصاویر آموزش مفصل دادیم ولی باز شما یه کار دیگه کردین .

سوم اینکه کامپوزیت ها اکثرن فالش هستن و لو رفته لبه هاشون ادغام نشده . غیر از اون کوه انتهایی که خوب درومده . 

چهارم اینکه کلی رنگ نقطه ای مشکی پاشیده شده توی کار که دهان بنده بسته ست از نقدش ! از بد بودن و چرا بودنش؟! 

پنجم اینکه سایز کارتون بالاست ولی رزولویشن ماثر نداره و انگار یه تصویر 300 کیلیوبایتی باز شده ! عملا انگار اون قسمتی که ما در این مورد صحبت کردیم رو ندیدین . 

ششم اینکه تایم سابمیت تاپیک شما بعد از ساعت 12 اتفاق افتاده و قبلا یه بخشودگی چند دقیقه ای داشتین .(صعود مشروط ) بر فرض که این اثر در تایک قانونی ش هم منتشر میشد کیفیت استوری شدن و شستن صعود مشروط قبلی رو نداشت . 

با تمام این تفاسیر فکر میکنم خودتون متوجه حذفتون شدین و بنده توضیح مفصل دادم چون به خاطر دارم در گذشته مقاومت زیادی داشتین و دیگه وارد حاشیه نشیم .

امیدوارم در فرصت های دیگه بتونیم کنارتون باشیم .?

نقل قول از نبی سروی در 02/10/1399, 4:23 ب.ظ

سلام عزیز خسته نباشین ? 

اول از همه اینکه کانسپت عالی ه و شما با کار هول هولکی خرابش کردین ! وقتی کرکسیون میکنین و میذارین برای دقیقه ی 90 بهتر از این نمیشه .? 

دوم اینکه تاکید شده در اموزش ها که PNG هیچ فرقی با JPG نمیکنه و شما دقیقا یه کار دیگه کردین ! در مورد کاهش سایز تصاویر آموزش مفصل دادیم ولی باز شما یه کار دیگه کردین .

سوم اینکه کامپوزیت ها اکثرن فالش هستن و لو رفته لبه هاشون ادغام نشده . غیر از اون کوه انتهایی که خوب درومده . 

چهارم اینکه کلی رنگ نقطه ای مشکی پاشیده شده توی کار که دهان بنده بسته ست از نقدش ! از بد بودن و چرا بودنش؟! 

پنجم اینکه سایز کارتون بالاست ولی رزولویشن ماثر نداره و انگار یه تصویر 300 کیلیوبایتی باز شده ! عملا انگار اون قسمتی که ما در این مورد صحبت کردیم رو ندیدین . 

ششم اینکه تایم سابمیت تاپیک شما بعد از ساعت 12 اتفاق افتاده و قبلا یه بخشودگی چند دقیقه ای داشتین .(صعود مشروط ) بر فرض که این اثر در تایک قانونی ش هم منتشر میشد کیفیت استوری شدن و شستن صعود مشروط قبلی رو نداشت . 

با تمام این تفاسیر فکر میکنم خودتون متوجه حذفتون شدین و بنده توضیح مفصل دادم چون به خاطر دارم در گذشته مقاومت زیادی داشتین و دیگه وارد حاشیه نشیم .

امیدوارم در فرصت های دیگه بتونیم کنارتون باشیم .?

سلام مهندس وقتتون بخیر... 

مشکل لود نشدن فایل بخاطر ۳۲بیتی بودنش بود که مجبور شدم اکسپورت png بگیرم و بزارم رو ۸ بیت اینکه میگین کار دیگه ای کردم دقیقا متوجه منظورتون نشدم ... فایل jpeg  رو هم میتونم بهتون لینک بدم با کیفیت بالاتر و با حجم ۵۰ مگ ببینین 

اون نقاط سیاه رو که از بلندیگ ایف موند رو میتونتم مسک کنم وکاری نداشت ولی احساس کردم میشه جزء بافت بستر باقی بمونه

واسه حجم کار هم که چون حدود ۵۰ مگ بود مجبور شدم کیفیت رو بیارم پایین تا فایل رو بتونم لود کنم

اون فصل دوم بود که من بخاطر تایم کارمم صعود مشروط شد و کار فصل سوم ام هم استوری شد این هم اسکرینش ... من دیگه صعود مشروطی هم نداشتم ...

کار اولمم که استوری شد تا الان ۲بار استور شده کارام 

و‌‌ در مورد تایم هم که من تو تایم قانونی ارسال کردم ولی ارور وردپرس داد که باگ سایت بود ... 

فایل های آپلود شده:

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???