⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺امیر رضا new

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

امیر رضا new

در مورد صعود مشروط حق با شماست و معذرت میخوام به خاطر فراموشی ??? 

در مورد نقاط سیاه ؛ 32 بیت ؛  png و ... همه عذر بدتر از گناه هستن . بنده ابتدای آموزش ها گفتم سراغ 32 بیت نرین و فقط 8 بیت تا برسیم به رندر ریلستیک ! برای چی به کلام اهمیت نمیدین ؟ بنده کی گفتم png بفرستین ؟ حتی هشدار دادم در موردش ! 50 مگ؟! برای این اثر به چه دلیل ؟! مگه به مگابایت هست ؟

بارها گفتم باز هم میگم موشک زدن توی خونه تون - کل سایت ما بشه 403 ولو اینکه ساعت 10 شب به بعد همه چیز سایت بترکه ؛ بنده به هیچ وجه من الوجوه اثر نمیپذیرم ❤? اگه اخلاق بدی هست ؛ اگه آزار دهنده ست اگه هر چیزی که شما فکر میکنین قابل تغییر نیست و چونه زدن نداره . 

?❤ تمام 

نقل قول از نبی سروی در 02/10/1399, 5:02 ب.ظ

در مورد صعود مشروط حق با شماست و معذرت میخوام به خاطر فراموشی ??? 

در مورد نقاط سیاه ؛ 32 بیت ؛  png و ... همه عذر بدتر از گناه هستن . بنده ابتدای آموزش ها گفتم سراغ 32 بیت نرین و فقط 8 بیت تا برسیم به رندر ریلستیک ! برای چی به کلام اهمیت نمیدین ؟ بنده کی گفتم png بفرستین ؟ حتی هشدار دادم در موردش ! 50 مگ؟! برای این اثر به چه دلیل ؟! مگه به مگابایت هست ؟

بارها گفتم باز هم میگم موشک زدن توی خونه تون - کل سایت ما بشه 403 ولو اینکه ساعت 10 شب به بعد همه چیز سایت بترکه ؛ بنده به هیچ وجه من الوجوه اثر نمیپذیرم ❤? اگه اخلاق بدی هست ؛ اگه آزار دهنده ست اگه هر چیزی که شما فکر میکنین قابل تغییر نیست و چونه زدن نداره . 

?❤ تمام 

نه خواهش میکنم مهندس این چه حرفیه قطعا بخاطر تعداد زیاد هنرجوها این چیزها فراموش میشه ??❤

مهندس بخدا من دستی ۳۲ بیتی اش  نکردم اصلا? حتی نمیدونم چرا ۳۲ بیتی شده بود و  گفتم طبق روال سابق کارمو انجام دادم و فایل بیس‌رو دِرَگ کردم تو فتوشاپ و بعدشم که خروجی هایی که از اسکچاپ گرفته بودمو وارد کردم و اصلا فایل  new ایجاد نکردم که بخوام  bit اونرو  تنظیم کنم ...

و از اونجایی که هرکاری کردم  فایل jpeg  ارسال نشد ، رفتم تو پینت تست کردم ببینم باز میکنه که دیدم ارور بیت رو میده اسکرین هم فرستادم براتون  و گفتم خروجی png بگیرم شاید لود بشه تو سایت در نهایت تو فتوشاپ اکسپورت png گرفتم و گذاشتم رو ۸ بیت و تو تاپیک جدیدی که ایجاد کردین با فرمت png ارسال شد   و  اصلا عمدی کارو ۳۲ بیتی نزده  بودم بخاطر همینم که ۸ بیتش کردم کیفیتش اومد پایین ... 

حجم خروجی jpeg هم ۴۴ مگابایت شد رو حالت کوالیتی ماکسیمم ولی رو low که گذاشتم اومد زیر ۳مگابایت که اونم اصلا ارسال  نشد هرکاری کردم حالا نمیدنم بخاطر سایز بالاش بود یا چیز دیگه ای  ولی حجمش زیر ۳مگ بود ...

اخه مهندس پیام بنده هست که راس ۰۰:۰۰ فرستادم ولی فایل ها با وجود اینکه  لود شدن ولی بعد که ارسال رو زدم اصلا دیگه نتونستم وارد صفحه اخر تاپیکم بشم فقط امتحان کردم و از پرتالم اومدم بیرون ببینم پیامامو میاره که دیدم اورد و فقط پیامم بدون فایل ها ارسال شده بود 

والان راجع به نقاط سیاه که گفتین رفتم چک کردم   مال بلندایف نیست و بافت خود تصویر بیس هست که اون سنگ ریزه ها هستن و چون برایتنسش رو کم کردم و ستیوریتش رو هم کم کردم واسه همین بیشتر تو دید میزنه ... میتونم فایل رو براتون بفرستم خودتون ملاحضه کنین ... 

و از طرفی اگه بزرگواری کنین و این فرثت رو برام در نظر بگیرین و به عنوان کار B  در نظر بگیرین ایراداتو بگین  رفع میکنم ...

بخدا اصلا دنبال چونه زدن نیستم مهندس شما تاج سری من به شخصه علاقه مند شدنم به فتوشاپ بخاطر شما بوده ... به هیج وجه قصد آزرده خاطر کردن شما رو ندارم ... به هر حال شما صاحب این کمپ هستین و قطعا که صاحب اختیارش تا اینجا هم کلی ممنونتونم ... الان نزدیکای  پایان ترم هست و تحویل موقت ها هم هست و واقعا تایم واسه خواب هم ندارم شبیه زامبیا شدم ?  ولی با این وجود بخاطر علاقه ای که شما در من ایجاد کردین از خواب و خوراکمم زدم تا هم بتونم رو کانسپتش وقت بزارم هم مواردی که فرمودین رو رعایت کنم... 

بازم شما صاحب اختیار این کمپین هرچی باشه قبول میکنم .❤?

اگه مایل باشین فایل  اصلی‌ رو  بفرستم واستون بررسی کنین.

این فایل سورس هست اگه دقت کنین اون سیاها همون بافت تصویر اصلی هستن که تو خروجی نهایی کار دیده میشه و اثر بلندایف نیست  حالا چون یکم برایتنس و ستیوریتش رو کم کردم بیشتر دیده میشه تو کار نهایی...

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

فقط وقتی از پرتال خارج میشم میتونم وارد صفحه اخر تاپیکم بشم  که تایمش رو اگه ببینین ۰۰:۰۰ هست  

من همونجا فایل هارو فرستادم ولی دیگه نتونستم وارد صفحه اخر تاپیکم بشم.

فایل های آپلود شده:

حجم فایل  jpeg  ام هم ۴۴ مگ شد و واسه اینکه حجمش رو اوردم پایین رزولوشن خیلی کم شد

فایل های آپلود شده:

مهندس ببخشید من باز جسارت کردم فایل میفرستم. سعی کردم مواردی که فرمودین رو اصلاح کنم 

فایل های آپلود شده:
نقل قول از dramirreza در 02/10/1399, 6:12 ب.ظ

حجم فایل  jpeg  ام هم ۴۴ مگ شد و واسه اینکه حجمش رو اوردم پایین رزولوشن خیلی کم شد

عزیز دل سایز اینکار 12000 در 10000 هزار هست ??? 

شما کلا مفهوم کیفیت و سایز و رزولوشن موثر رو باهم اشتباه گرفتین . حتما حتما ویدئو جمع بندی فصل 5 رو ببینین . دوباره سر مورد صحبت میکنیم . 

نقل قول از dramirreza در 02/10/1399, 8:26 ب.ظ

مهندس ببخشید من باز جسارت کردم فایل میفرستم. سعی کردم مواردی که فرمودین رو اصلاح کنم 

هیچ مشکلی نداره شما تا آخر امشب فرصت دارین اثرB  ارسال کنین 

در حال حاضر چیزی که بنده میبینم اثرB  با کیفیت نیست و باگ زیاد داره . 

نقل قول از نبی سروی در 02/10/1399, 9:48 ب.ظ
نقل قول از dramirreza در 02/10/1399, 8:26 ب.ظ

هیچ مشکلی نداره شما تا آخر امشب فرصت دارین اثرB  ارسال کنین 

در حال حاضر چیزی که بنده میبینم اثرB  با کیفیت نیست و باگ زیاد داره . 

خیلی بزرگواری میکنین اگر راهنماییم کنین ???? 

پرسپکتیو فضای سبزتون غلط هست - منظور فضای سبز جلوی کاره 

نقاط مشکی همچنان باگ موجود در کار هستن 

به آسمون یه مقدار کم جزییات بدین 

سلام مجدد مهندس
 اون قسمت جلو رو دره در نظر گرفتم  تو اولی تیره تر کردم کوه رو که عمق بیشتری بده

فایل های آپلود شده:

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???