⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺امیر رضا new

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

امیر رضا new

خسته نباشین عزیز 

لذت میبرم از تلاش مستمر شما ولی همچنان کار باگ داره و در تکس نمیگنجه حتما حتما ویدئو جمع بندی این فصل رو ببینین . ?

ممنون میشم PSD کم حجم کارتون رو بفرستین - دایمنشن رو کم کنین در حد 2000 در 3000 کاملا کافیه و زیپ ش کنین .?

امیدوارم در فضاهای دیگه بتونیم کنارتون باشیم . 

ممنون جناب سروی عزیز نظر لطفتونه ??❤? تلاش مستمر بخش جدایی ناپذیرِ زندگی یک معماره که قطعا شما  این مسیر رو  خیلی خیلی بیشتر از بنده طی کردین که الان به این درجه از علم و دانش  رسیدین و واسه من یک الگو هستین? 

واقعا اشنایی با شما باعث افتخارم بود و بشدت لذت بردم  از اینکه تا اینجا همراهتون بودم???

اون جمله اخر هر آموزشتون خودش یک دنیا آموزش بود و قطعا اینو اویزه گوشم میکنم چون من هم یک آماتور به دنیا اومدم و به تلاشم ادامه میدم? 

مهندس جان این اسکرین اولی که فرستادم رو ببینین فرمت  PSB هست و  حجم فایل خیلی زیاده با وجود اینکه سایز کار رو  از ۱۲۰۰۴‌ در ۱۰۸۰۰ تبدیل به ۳۰۰۰ در ۲۷۰۰  کردم ولی از حدود ۷ گیگ رسید به ۲.۷ گیگ و بعد از زیپ کردن شد ۱.۵ گیگ . راه دیگه ای هم هست که بشه حجمشو کمتر کرد ؟ واقعا  خیلی دوست دارم کار رو خودتون هم بررسی کنین شاید صعود  کنم بعد بررسی تون حداقل صعود مشروط ? ?? چون خیلی زحمت کشیدم براش  ?? حالا اگه بشه فایل رو بررسی کنین خیلی خوب میشه ... فقط راه کار دیگه ای هست که حجم فایل کمتر بشه؟ چون این سایت های اپلود فکنم حداکثر   ۱ گیگ حجم رایگان واسه اپلود  بدن.

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

احتمالا DPI تصویرتون هم بالاست 

بذارین ش روی 72 

این حجمPSD اصلا و عبدن منطقی نیست 

8 بیت ش هم بکنین 

واقعا اینکه حجم کار اینجوری بالا رفته خودش نشونه ای برای حذف کردن شماست !???

جناب رضا ممنون میشم زودتر ارسال ش کنین ?

نقل قول از نبی سروی در 04/10/1399, 2:02 ق.ظ

احتمالا DPI تصویرتون هم بالاست 

بذارین ش روی 72 

این حجمPSD اصلا و عبدن منطقی نیست 

8 بیت ش هم بکنین 

واقعا اینکه حجم کار اینجوری بالا رفته خودش نشونه ای برای حذف کردن شماست !???

از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون که جوونی و بی تجربه گی کردم و سورس هایی که نرمال بودن رو با همون هوش مصنوعی که شما گفتین تو تیکتاک   سایزشون رو بالا بردم و خوب دفعه اولم بود جوگیر هم شدم ?? فقط همون آسمونی که وارد کردم فایل jpeg اون نزدیک ۸۰۰ مگابایت بود اینجوری شد که حجم فایل به شدت سنگین شد و کلی هنگ و دیر لود شدن باعث شد که خیلی زمان ببره  و  تجربه ای شد که دیگه فایلی که کیفیتش نرمال هست الکی سایزش رو افزایش ندم ?

مهندس جان ببخشید دیر شد امروز رو فول تایم کلاس انلاین داشتم الان براتون میفرستم فقط  dpi این همون ۷۲ بود  ... و فرمت PSB هست به چه صورت ۸بیتش کنم؟  من فقط موقع اکسپورت  png   تیک ۸بیت رو دیدم ...

دیگه از ۱.۵ گیگ نتونستم کمترش کنم این پیکوفایل هم که حداکثر ۹۰۰ مگ اجازه میده پس تبدیل به ۳ پارتش میکنم میفرستم تو پیکو و ۳تا لینکشو میزارم اینجا 

فایل های آپلود شده:
نقل قول از نبی سروی در 04/10/1399, 12:16 ب.ظ

جناب رضا ممنون میشم زودتر ارسال ش کنین ?

بازم ببخشید دیرشد مهندس . 
این پارت اولش 

https://s16.picofile.com/file/8418752850/Amirreza_practice_season_5_rdy_to_send_part1.rar.html

پارت دوم 

https://s16.picofile.com/file/8418758426/Amirreza_practice_season_5_rdy_to_send_part2.rar.html

پارت سوم 

https://s16.picofile.com/file/8418754950/Amirreza_practice_season_5_rdy_to_send_part3.rar.html

??

باز هم اینقدر سنگین؟!??? 

اصلا باورم نمیشه - واجب شد ببینمش 

اره خیلی سنگین شد البته همه سورس هایی که وارد کردم بالای ۲۰۰۰۰×۲۰۰۰۰ هزار بودن ... و حجم استرچ دیسک ای هم که پر میکرد بالای ۵۰گیگ بود که سر اون قضیه هم کلی اذیت شدم چون درایو هام همه پر بودن ??‍♂️ 

حالا باز شما بررسی کنین ببینین کجای کار بی تجربگی کردم که اینقدر سنگین شده ?

فایل های آپلود شده:

سلام عزیز psd رو بررسی کردم 

مشکل شما سورس های سنگین اول بود که به صورت اسمارت ابجکت حفظشون کرده بودین 

درسته رزولوشن  دایکیومنت رو کم کرده بودین ولی فتوشاپ وقتی سورسی رو به عنوان اسمارت ابجکت میگیره اون رو نگه میداره و میشه چیزی که شما برای من فرستادین

برای فصل شیت بندی با این حالت بخواین جلو برین رندر فارم میخواین ?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???