⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺امیر رضا new

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

امیر رضا new

منظور بنده این بود و این هست که حجم ساختمون رو کلا متفاوت کنین از زمینه با زرد نارنجی طور 

این رو امشب تموم کنین بفرستین فقط تکلیف صعود شما باقی مونده 

این زمان اضافه هم صرفا به خاطر تلاش مضاعف تون تقدیم شد?

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

یک دنیا ممنون جناب سروی عزیز ????چشم الان انجام میدم میفرستم ???

مهندس سروی عزیز رو خود ساختمون فقظ هیوستیوریت و کالرایز دادم تو اینی که اون حاله زرد کمتره و تو 2تای دیگه که غلظت رنگ بیشتره یه براش هم زدم با همون رنگ  و با 2تا اوپسیتی متفاوت  

فایل های آپلود شده:

این با 2تا ستیوریت و یکم زردتر 

فایل های آپلود شده:

???

فایل های آپلود شده:

نه عزیز 

حجم همچنان گم هست 

PSD تون رو لطف کنین که توی جمع بندی بگم باید چیکار کنین . 

متاسفانه عدم تسلط شما روی این قضیه باعث میشه خذف بشین و باهاتون خداحافظی کنیم .

سلام مجدد جناب سروی عزیز ? . 

مهندس جان اگه منظورتون اینه که اینجوری ? کلا رنگ حجمو تغییر  بدم که میتونستم اینکارو انجام بدم ولی در مجموع من فکردم منظورتون اینه که یه هاله زرد نارنجی طور بیوفته رو حجم واسه همین صرفا با تغییر  هیو ستیوریت و اضافه کردن براش با همون رنگ و سالید کالر که با بلند مود هیو امتحان کردم و  با چند تا اوپسیتی فرستادم براتون تا رنگ مورد نظرتون رو متوجه بشم  . 
 حالا ببینین این خوبه یا اگه رنگ دیگه ای مدنظرتون هست بگین که انجام بدم?

فایل های آپلود شده:

سلام عزیز ? 

بله منظور همون بوده و وقتی خودتون بشینین مقایسه کنین اختلاف مشهوده .پر واضح هست که وقتی زمینه با ساختمون یک رنگ باشن ساختمون دیده نمیشه . ( توی چاپ که دیگه هیچی ) این که منظور بنده چی بوده مهم نیست این که چه چیزی درست برای شیت مهم هست و اینکه با اشاره و راهنمایی بنده هم  تفهیم این موضوع بخواد 2 روز طول بکشه خارج از عرف کمپآپ هست و اگه اجازه بدین تاپیک رو قفل کنم . 

حق با شماست مهندس جان  من درست متوجه نشده بودم ??

ولی  چون تو طراحی که انجام داده بودم رنگ متریال رو مشکی در نظر گرفته بودم و تو پیامی که اولین شیت رو فرستادم هم گفتم فرض ام رو بر این گذاشتم که تو این شیت رندر شب باشه (که فوکوس ام رو نورپردازی نما در شب باشه تو این شیت ) و تو شیت دیگه رندر روز و سایر مدارک رو بزارم .

واسه همین به صورت پیش فرض  متریال  رو مشکی بردم تو شیت ( عکسشو همینجا اپلود کردم ? )و  خوب با خودم گفتم که  یک رندر روز که دارم میزارم تو شیت دیگه که حجم کامل مشخص باشه . 

باز هم هرجور شما صلاح میدونین کوتاهی از من بوده  که درست متوجه نشدم    ????

هر تصمیمی  بگیرین  برام محترمه ???

تا همین جا هم کلی ازتون ممنوم ???❤

فایل های آپلود شده:

خواهش میکنم عزیز 
هدف شیت بیان و نمایش حجم هست . و کاری که شما باهاش کردین شبیه به استتار کردن بوده. توضیحات بیشتر رو توی جمع بندی خدمت تون عرض میکنم .?

تاپیک قفل شد .?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???