⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: سخت افزارانتخاب کارت گرافیک

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

انتخاب کارت گرافیک

سلام مهندس جان

در سایت لیون کامپیوتر دوتا کارت گرافیک دست دوم برا فروش گذاشته شده. مشخصاتشون رو میفرستم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید آیا ارزش خرید داره یا خیر.

نمیدونم سوالم رو جای درستی پرسیدم یا نه. 

کارت گرافیک الان خودم gtx 970 هست

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام جناب رحیمی عزیز ? 

تفاوت چندانی ندارن و در حد همین اختلاف قیمتی که دارن یکی بهتر هست و دیگری کمی ضعیف تر . 

حتما این کارت رو بگیرین 1080TI  واقعا عالیه و من ازش راضی بودم .

نقل قول از نبی سروی در 27/09/1399, 0:27 ق.ظ

سلام جناب رحیمی عزیز ? 

تفاوت چندانی ندارن و در حد همین اختلاف قیمتی که دارن یکی بهتر هست و دیگری کمی ضعیف تر . 

حتما این کارت رو بگیرین 1080TI  واقعا عالیه و من ازش راضی بودم .

برا لومیون 11 جواب هست ؟!

میخوام ببینم تا دو - سه سال آینده (بشرط حیات) با توجه به نرم افزارهایی که الان متداول هست کار راه میاندازه که بعد به فکر یه سیستم قوی تر باشم؟

بله با توجه به وی رم 11 گیگابایت ش کارت گرافیکی هست که تا 3 سال آینده هم پاسخ گو باشه . همین کارت کارت گرافیک برادر جدید تر 25 تا 28 میلیون و برادر خیلی خیلی جدیدترش 70 میلیون قیمتش هست . 

بنده فکر میکنم با قیمت دلار فعلی انک ارت گرافیک یک استاندارد برای کارهای معماری هست . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???