⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پرسش و پاسخ عمومی🌹(معماری)انتقال پروکسی اینسکیپ به سیستم دی …

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

انتقال پروکسی اینسکیپ به سیستم دیگر

سلام وقت بخیر چه کاری باید کرد تا آبجکت های اینسکیپ توی سیستم دیگه خوانده بشه؟

متاسفانه اینسکیپ فانکشن آرشیو نداره و اصرار هم دارن که نیاز نمیشه ?

آین اخرین تاپیک بنده ست در این مورد : 

https://forum.enscape3d.com/index.php?thread/18176-any-full-archive-saving-solotion-in-v3/&postID=61851#post62101

هر بار میگن به فیچر درخواستی اضافه کردیم و هیچ وقت نتیجه نمیده ؛ نمیددونم مشکل از کجاست ولی در تاپیک قبلی که باز کرده بودم و به دعوا منتهی شد ? متوجه شدم اتمسفر اسکچآپ یه جای خاصی دست اینا رو میبنده و هزینه ی زیادی برای کد نویسی ش باید بدن . قبلا هم به خاطر دارم انجین های دیگه همین مشکل رو داشتن و کم کم حلش کردن . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???