⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: خارج از گود😁(غیر معماری)قیمت دهی انجام کار معماری

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

قیمت دهی انجام کار معماری

12

سلام به همگی و مهندس سروی،امیدوارم حالتون خوب باشه،دوستان سوالی داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید،برای انجام کارهای معماری مثل شیت بندی (سایز های مختلف)،پست پروداکشن،دیاگرام و ایدئوگرم، طراحی پلان ،نما و مقطع،مدلسازی و موارد اینجوری رو چه قیمتی میگذارید؟

نقل قول از عاطفه زارع زادگان در 19/09/1399, 4:47 ب.ظ

سلام به همگی و مهندس سروی،امیدوارم حالتون خوب باشه،دوستان سوالی داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید،برای انجام کارهای معماری مثل شیت بندی (سایز های مختلف)،پست پروداکشن،دیاگرام و ایدئوگرم، طراحی پلان ،نما و مقطع،مدلسازی و موارد اینجوری رو چه قیمتی میگذارید؟

سلام

منظورتون کارهای دانشجویی هست؟مقاله ی  مربوط به نرخ پروژه های معماری داخل سایت رو بخونید.البته دو قسمت هست ولی من قسمت دو رو پیدا نکردم اگه پیدا کردید به من هم بگید?? این مقاله یک حداقلی رو مشخص میکنه که میتونید با نرخ هایی که در شهری که میخواید طراحی کنید بسنجید و حدود قیمت دستتون بیاد.

بله برای کار دانشجویی مدنظرم بود،الان یه نگاهی انداختم و دیدم بیشتر شامل کارهای شرکتی میشه اگر اشتباه نکنم،شیت بندی و کار های گرافیکی من ندیدم توش

قسمت دوم و منم پیدا نکردم واقعیت?

سلام خانوم زارع زادگان 

در مورد کارهای دانشجویی بنده اطلاعی ندارم الان 

یه مقیاس قیمتی داشتیم که بد آموزی داره مطرح کردنش? 

برای کارهای پرزانته گرافیکی توی مقاله ای که دادیم صحبت نکردیم . دعا کنین من 24 ساعتم بشه 26 ساعت اون رو هم اوکی میکنیم .?

نقل قول از نبی سروی در 19/09/1399, 7:13 ب.ظ

سلام خانوم زارع زادگان 

در مورد کارهای دانشجویی بنده اطلاعی ندارم الان 

یه مقیاس قیمتی داشتیم که بد آموزی داره مطرح کردنش? 

برای کارهای پرزانته گرافیکی توی مقاله ای که دادیم صحبت نکردیم . دعا کنین من 24 ساعتم بشه 26 ساعت اون رو هم اوکی میکنیم .?

سلام مجدد،بله خصوصا الان برای کمپاپ تولید محتوا هم ازتون خیلی وقت میگیره.اگر کمکی از دست ما بچه ها برمیومد بفرمایید.??

ممنون از شما ?

مهندس سروی سلام شب بخیر

صدای من رو از اعماق فتوشاپ می شنوید 🙂

یه کار اورژانسی پست پرو داکشن بهم واگذار شد،من کارشو بهش تحویل دادم ازم میپرسن برای هزینه کار ولی اصلاا نمیدونم چه قیمتی بهش بگم.لطفا یه حدود هزینه بهم بگید چطوری اصلا حساب کنم؟بعد برای اورژانسی بودن کار چطوری باید حساب کنم؟??

در کارهای اورژنسی برای زمان خودتون ارزش گذاری کنین 

بنده برای زمان خودم ساعتی ۲۰۰ هزار تومن رو به صورت پاسه در نظر میگیرم‌

یعنی اگه کاری ۵ ساعت زمان ببره هزینه ش رو ۱میلیون میگم‌?

نقل قول از نبی سروی در 21/09/1399, 4:40 ق.ظ

در کارهای اورژنسی برای زمان خودتون ارزش گذاری کنین 

بنده برای زمان خودم ساعتی ۲۰۰ هزار تومن رو به صورت پاسه در نظر میگیرم‌

یعنی اگه کاری ۵ ساعت زمان ببره هزینه ش رو ۱میلیون میگم‌?

ممنون از شما،یه سوال،این هزینه ربطی به نتیجه کار هم داره؟راستش من میخواستم مدل کانسپچوال و آب رنگی براشون کار کنم خیلی یهویی امروز بهم گفتن نه من مدرن میخوام،یه جورایی همون رئال،راستش خودم خیلی از کارم خوشم نیومد چون من پست پرو رئال بلد نیستم،با توجه به زمان خیلییی محدودشون فقط سعی کردم چیزی که میخوان و انجام بدم  ولی خب کار ایشونو راه انداخت، زمان زیادی هم گذاشتم راستش به صورت یکسره پای کامپیوتر بودم چون تا شب میخواستن،مثلا از ۲ تا۱۰،ولی خب خودم خیلی از کارم خوشم نیومده،حتی روم نمیشه اینجا اپلود کنم:) از یه طرفم خیلی حس میکنم نسبت به نتیجه کار گرون درمیاد، اینو چی چطوری قیمت بدم؟

به صورت غید مستقیم این قیمت به نتیجه کار بستگی داره .

مشخصا قیمت ساعتی فرق متخصص با نیمه متخصص و آماتور و ... فرق میکنه . محاسبه ساعتی کاملا بستگی به رضایت خاطر شما بابت اون مبلغ ساعتی داره

12

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???