⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکتاپیک های باگ دار

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

تاپیک های باگ دار

12

جناب سروی من هم نتونستم عکس ارسال کنم سایز و حجم کار هم زیاد نبود.

نقل قول از علی قاسمی در 02/10/1399, 3:40 ب.ظ
نقل قول از طاهره رحمانی در 02/10/1399, 12:31 ب.ظ

سلام استاد من هم داشتم تصاویر سورس هارو میفرستادم که این خطا ظاهر شد

سلام

فرمت فایل خروجی اسکچاپ‌تون چی بود؟

png

سلام به همگی،شبتون بخیر.

واقعیت مهندس سروی من سری های پیش و نمیتونم حدسی بزنم اما این سری من فایل هامو چک کردم دیدم اکسپورت اسکچاپم png بوده،و اونم اپلود کردم،غیر از این من تنها کاری که عادت خودمه وزیاد انجامش میدم اینه که کلا از سایت خارج نمیشم،از کامپیوتر و گوشیم وارد سایت هستم و اون صفحه بازه و هر وقت کار داشته باشم صفحه رو رفرش میکنم،خصوصا زمانی که دارم رو اثر فصل ها کار‌میکنم اولین کاری که میکنم سایت و باز میکنم و یه دور چکش میکنم و همینطور سایت رو اینترنت برام بازه و همزمان کار میکنم،یعنی من اصلا خروج از سایت و نمیزنم.و همیشه تو هیستوری هوم پیجم ،اولین مورد سایت آپ اسکچ آپ هست ?که تا میزنم میاره تو پروفایل و دیگه نیازی به ورود دوباره نیست.

ممنون از شما 

بعید میدونم این عادت موجب خرابی بشه و خیلی هامون اینجوری هستیم .

ممنون ?

نقل قول از نبی سروی در 02/10/1399, 10:13 ب.ظ

ممنون از شما 

بعید میدونم این عادت موجب خرابی بشه و خیلی هامون اینجوری هستیم .

ممنون ?

???

سلام

والا متوجه چیزی که نشدم

در طول کمپ یبار دیدم کامنتا پاک شده که اخریو دوباره فرستادم قبلیارو هم بیخیال شدم.

دوشنبه شبم چندبار یه نوشته اومد فکر کنم با این مضمون که درباره رفع اشکال در وردپرس بیشتر بدانید... یه همچین چیزی. روشم زدم که بیشتر بدانم ولی بیخیال شدم. اومدم انقدر صفحه رو رفرش کردم تا دیگه نیومد و کارمو انجام دادم ?

شاهزاده ایم تو ریلکس بودن ???‍♂️

اونایی که پاک شدن رو من پاک کردم رحمان جان 

من باب اینکه اون صفحه ی شما از خطا دادن خارج بشه 

فعلا ارسال PNG ممنوع باشه تا ببینیم این اتفاق باز رخ میده یا نه ?

نقل قول از نبی سروی در 03/10/1399, 6:49 ب.ظ

اونایی که پاک شدن رو من پاک کردم رحمان جان 

من باب اینکه اون صفحه ی شما از خطا دادن خارج بشه 

فعلا ارسال PNG ممنوع باشه تا ببینیم این اتفاق باز رخ میده یا نه ?

پس دستتون درد نکنه که نذاشتید متوجه خطایی توی سایت بشم ??

بله چشم

12

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???