⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: خارج از گود😁(غیر معماری)تایید ایمیل

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

تایید ایمیل

سلام جناب سروی خسته نباشید.

ببخشید چرا پیام تایید ایمیل بهمون ارسال نمیشه؟
من ویدیوهای آموزشی رو کامل دیدمشون اما حتی با دوتا ایمیل امتحان کردم الان سه روزه هنوز هیچ پیامی بهم ارسال نکرده تا بتونم شناسنامه کاربری خودم رو بتونم تغییر بدم. ممنون میشم رسیدگی کنید. در غیر اینصورت پست جدید و اخبار جدید رو بهم خبر نمیده 🙁

سلام جناب خادمی عزیز ? 

بعد از چند دقیقه باید ارسال بشه و روی همه ی ایمیل ها هم جواب میده . شما فولدر اسپم ایمیل تون رو چک کردین ؟ 

بله تک تک فولدرهارو چک کردم اصلا پیامی نیامده ?‍♀️

و اتفاقا رمز ایمیلم رو تعویض کردم همون لحظه پیامش برام امد، اما از این سایت واقعا نمیدونم چرا هیچ پیامی نمیاد ?

سلام جناب خادمی بنده اکانت تون رو چک کردم ایمیلی براش ثبت نشده . 

یک ویدیو حدودن 30 دقیقه ای توی این صفحه ست برای کار دقیق تر با فروم : 

راهنمای وبسایت جدیدمون

اون ویدئو رو دیدین ؟ 

در صورتی که دیدین و مشکل دارین ایمیلی که میخواین ثبت کنین رو بهم بدین . ?

سلام بله دیدمش. اتفاقا توضیحاتتون رو راجع به ایمیل شنیدم اما مشکلم حل نشد بارها هم امتحانش کردم.
استاد همینجا بنویسم؟ چون در اینصورت همه میتوننن مشاهدش کنن ??

متاسفانه پیام خصوصی وبسایت هنوز راه نیوفتاده 

یه آدرس ایمیل ه دیگه ؛ قول میدم کسی مزاحمتون نشه ???

به اوضاع جامعه نمیشه اعتماد کرد استاد ??

جدا از شوخی، بفرمایید خدمتتون ??

zhrwkh@yahoo.com

?

ایمیل تون رو دستی وارد کردم ؛ همه ی اشتراک ها رو فعال کنین ببینین برایتون ایمیل میاد ؟ ( احتمال خیلی زیاد اسپم فولدر) 

سلام روزتون بخیر
بله دیدم ایمیلمو وارد کردید، ممنون اما اصلا ایمیلی برای تایید به من فرستاده نشده ??
هم با گوگل وارد ایمیلم شدم چک کردم و هم آپ گوشیم ??‍♀️

سلام مجدد 

شما خانوم بودین ؟!??? من چرا نوشتم جناب ? 

این ایمیل نیاز به تایید نداره چون دستی وارد شد . 

شما قسمت اشتراک ها رو فعال کنین و ببینین برای ایمیل تون نوتیفیکیشن ها فروم میاد یا نه . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???