⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: خارج از گود😁(غیر معماری)تقاضای فرصت کمپآپ

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

تقاضای فرصت کمپآپ

سلام مهندس سروی?

شبتون به خیر 

من خیلی تلاش کردم برای اینکه این کار رو برسونم.?? دفعه قبل هم جز کسایی بودم که کارشون استوری شد. ?خیلیی دوست دارم توی کمپ همراه بقیه باشم بهم یه فرصت بدین.??? فقط یه فرصت. ???

سلام آقای مهندس. شبتون بخیر باشه

من هم تقاضای یک فرصت رو دارم??

بهانه نمیارم ولی واقعا امروز برای من کار پیش اومد فکر نمیکردم تا اینقد طول بکشه. تازه 3 شب رسیدم خونه تونستم تمرین این فصل رو انجام بدم

نمیشه با تک ماده قبول شیم؟؟؟????

اینم تمرین نصفه شبی.... ??

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام دوستان وقت تون به خیر باشه ? 

کمپآپ به قواعد و مقررات ش کمپ شده وگرنه شالوده ی فعلی رو نداشت و مشخصا امکان پذیرش آثار بعد از زمان مجاز وجود نداره .

در فصل دوم نهایتن ما فقط برای یک هنرجو 1 دقیقه تاخیر رو اون هم با صعود مشروط پذیرفتیم و جای هیچ حالت دیگه ای برای ارفق وجود نداره . 

امیدوارم بتونیم در کمپآپ های دیگه کنارتون باشیم?

سلام مجدد. وقتتون بخیر

با اینکه فصل دوم نسبت به فصل اول**یهویی** هم زمانش برای تمرین کمتر شد هم زمان آموزش و محتواش خیلی سنگین تر بود،

ولی اگه واقعا دوستان دیگه هم با این سخت گیری حذف شدن قابل پذیرش هست.?

فقط اینکه الان داشتم کارای دوستان رو نگاه میکردم واسم سوال شد چرا خیلیییی از تاپیک ها تمرین فصل دوم توشون آپلود نشده ولی قفل نشدن تاپیکشون؟؟!!!!??

نقل قول از مرضیه بهنام در 01/09/1399, 12:27 ب.ظ

سلام مجدد. وقتتون بخیر

با اینکه فصل دوم نسبت به فصل اول**یهویی** هم زمانش برای تمرین کمتر شد هم زمان آموزش و محتواش خیلی سنگین تر بود،

ولی اگه واقعا دوستان دیگه هم با این سخت گیری حذف شدن قابل پذیرش هست.?

فقط اینکه الان داشتم کارای دوستان رو نگاه میکردم واسم سوال شد چرا خیلیییی از تاپیک ها تمرین فصل دوم توشون آپلود نشده ولی قفل نشدن تاپیکشون؟؟!!!!??

روال کمپاپ ها به همین صورت هست معمولا - یعنی شخص اگه تایم ش رو وقف آموزش ها نکنه جا می مونه ( طبیعی هست که در هر مرحله مشکلی برای بعضی افزاد پیش بیاد - فکر میکنم توی این مرحله بالای 30 نفر حذف شدن ) 

در مورد تاپیک هایی که قفل نشدن احتمالا اشتباه و کوتاهی از بند هبوده - تعداد کامنت ها زیاد هست و احتمال ش هست بنده جا انداخته باشم و ممنون میشم برام ارسال کنین که زحمت بنده کم بشه ?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???