⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: 🖼️نقد و بررسی آثار شما🖼️تمرین نور و متریال لومیون یازده

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

تمرین نور و متریال لومیون یازده

12

سلام جناب سروی??

خوشحال میشم نقدتونو بشنوم 

به به خانوم باباعلی - توی آسمون ها دنبال تون میگشتیم توی  فروم پیدا تون کردیم ???

بسم الله : 

نور به صورت کلی ساده ست - اول بذارین ش روی پریست ریلستیک و بعدش افکت ها رو دست کار کنین .نور ساده اینجوری کار رو فلت میکنه و ao خوبی هم نداره . 

متریال ها اکثرن خام هست . از پاراکتر ایج لومیون که کثیف میکنه شیدر رو بیشتر استفاده کنین ( به اندازه )

درخت های سمت راست بد انتخاب شدن - سمت چپ هم پشتی هاش خوبن - گیاه های داخل حیاط هم بد انتخاب شدن 

مدل استخر منطقی نیست و دور دیوار باید جای عبور و دست داشته باشه - اینجوری دیتیل کار هم بیشتر میشه ( بهانه ای برای جزییات ) 

سطح آب پایین تر بیاد

شرمنده?‍♂️? با اون قرصای سرماخوردگی که خوردم واقعا تو اسمونا بودم???

نمیدونم چقد کار بهتر شده واقعا منتظر نظرتون هستم ممنون .

خیلی بهتر شد - نمیدونستم سرما خوردین ولی در کل آدم کرونا بگیره ولی  پاش نشکنه ??? 

به تصویر ضمیمه دقت کنین : 

1 - رنگ قرمز بک گراند نباید اینجوری خلوت باشه . کاملا مشخص هست که پشت دیوار کلا 3 تا درخته . مخاطب باید حس کنه وسط باغی چیزی هست . پس یخورده سرشاخه متنوع از بالای دیوار معلوم باید باشه - ترجیحا با فاصله ی دور و نزدیک که حس عمق فضا بده .

2 - رنگ سبز  روی سر دیوار خیلی خام هست . پارامتر کثیفی و روند شدن لبه بدین بهش . 

3- نداریم ?

4 - چوب ها رو یه ذره پارامتر کثیفی چوبی بدین . اینقدری که تهشون تیره تر بشه -انگار یه AO ایجاد میشه- خیلی ظریف . به این نگاه کنین : https://www.behance.net/gallery/116919047/Animation-of-NASHTA-Residential-Complex

5 - عوض کنین خوب نیست گیاهش 

6 - لبه هیا این متریال ها رو روند کنین . خیلی خشکه 

7 - سایه ها به نظر خیلی شارپ میان - من حدس میزنم که افکت شدو رو فعال کردین و گذاشتین ش روی اولترا شارپ . بذارین ش روی نرمال که سافت ترین حالت سایه رو میده . 

8 - توی این تصویر نیست توی لانگ شات تون هست : چراغ های دیواری رو پارامتر کثیفی بدین اونقدری که با دیوار یه جرز مصطحلک شدن بندازه . بازهم خیلی ظریف . 

ببخشید فک کنم عکس ضمیمه نیومده ?

???

ربع ساعت داشتم دنبال سه میگشتم بعد فهمیدم جریان چیه???‍♂️

سعی کردم موردایی که گفتینو رعایت کنم 

خسته نباشین? 

به نظر خیلی بهتر شد - سیکل درستی رو دارین طی میکنین برای پخته شدن کار . 

یه سری موارد ریز مثل کالر کارکشن - فوم آب - دابل کردن بعضی شیشه ها و ... هست که که دیگه توی این کار نیاز نیست پیاده بشن . شما اوکی رو گرفتین از نظر من? جی میل تون رو چک کنین .

ممنون بخاطر راهنمایی هاتون???

سلام علیکم مهندس سروی. حال شما چطوره؟ سلامت هستید انشالله؟ کسالت برطرف شد انشالله؟ به به که چقدر این قسمت بررسی اثار شما جذابه ادم میاد کلی کار میبینه و البته کلی چیز هم یاد میگیره. اومدم یه حال و احوالی بپرسم دیدم دوستان کلی کار جذاب گذاشتن گفتم این وسط یه کار هم من بزارم واسه نقد?فقط بعد از این همه مدت متوجه نشدم الان مثلا باید برای کار یه موضوع جدید ایجاد کنم یا اینکه داخل همین موضوعی دوستان تشکیل دادن کار بزاریم؟????? به هرحال مهندس بپرسیم بهتره تا اینکه بزاریم بعد باز شما بفرمایید تاپیک جدید ایجاد کنید?

12

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???