⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پشتیبانی دوره جامع اسکچآپپرش ناگهانی و سریع موس در اسکچاپ

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

پرش ناگهانی و سریع موس در اسکچاپ

سلام جناب سروی

اون دوتا فیلمی که گفتید قبلا دیدم و مشکل من اون موضوع نیست.دوتا عکس خدمت شما ارسال کردم در عکس شماره 1 من داخل اتاق هستم اما همینکه یک ذره موس رو حرکت میدهم از داخل اتاق میام بیرون مثل عکس شماره 2 ،در صورتی که در فیلم اموزشی شما وسط اتاق هستید و راحت به هر سمت حرکت میکنید بدون اینکه از محوطه داخل اتاق به بیرون بیاید امیدوارم بتونم مشکلم رو درست منتقل کرده باشم.

ممنون ازشما

سلام جناب امانی ? 

2 تا ویدئو خدمت تون فرستادم . یکی برای کلیپینگ هست که عواملی که باعش میشن همین عواملی هست که باعث جهش موس میشن . 

یکی دیگه هم در مورد سنگینی فایل پرسیده بودین که اون ویدئو برای سبک سازی فایل هست . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???