⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: سخت افزارمیکروفون مناسب تولید محتوا

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

میکروفون مناسب تولید محتوا

سلام امیدوارم شبتون بخیر باشه.خوشحالم که به عنوان اولین نفر این بخش سایت رو افتتاح میکنم  :)))

جناب سروی یه سوالی دارم.محتواهایی که شما زحمت میکشید و ضبط میکنید رو میخواستم بپرسم با چه مارک میکروفونی ضبط میکنید که اینقدر صدا واضح و خوبه؟

من چند سری برای مادرم که دبیر هستن این کار و کردم ولی نتیجه اونی نشد که انتظار داشتم.میکروفونم و یه مدل بهتر خریدم (boya m1)صدا بهتر شد ولی باز عالی و واضح نشد.به نظرتون چطور میتونم کیفیت صدای ضبط شده رو بالا ببرم؟تنظیمات یا پیشنهاد خاصی دارین؟

سلام خانوم زارع زادگان 

فکر کنم جواب دادم به آریالای منتظری که بهتون بگن . 

ببینین میکروفون های گرون 7  8 میلیونی هم بعضی همکاران تهیه کردن و نتونستن ازش صدای صاف بگیرن چون این میکروفون ها به شدت قوی هستن و دیافراگم بازیدارن و هر صدای ریزی رو هم ضبط میکنن و اسهه مین ایزوله کردن و آکوستیک کردن فضا براشون سخته ( ولی وقتی شرایط مهیا میشه قشنگ صدا دوبلوری میشه ? ) . ولی میکروفون های یقه ای خیلی بی دردسر هستن و صدای محیط رو نمیگیرن و شعاع ضبط کوتاهی دارن . بنده میکروفونم یقه ای اکوچنگ هست ECM-660  نمیدونم الان چند شده ولی 4 سال پیش 120 اینا خریدم . 

تنظیمان هم چیز خاصی نداره والا - درایور کارت صدا نصب باشه - از کمتزیا استفاده کنین - یه آپشن دینویزر هم توی افکت هاش داره که بدک نیست ولی در کل صدا باید واضح باشه . 

متشکرم.بله گفتن بهم فقط درمورد تنظیمات که ازشون پرسیدم گفتن از خودشون بپرسید دیگه منم گفتم مطمئن شم.

?

نقل قول از عاطفه زارع زادگان در 26/08/1399, 11:00 ق.ظ

متشکرم.بله گفتن بهم فقط درمورد تنظیمات که ازشون پرسیدم گفتن از خودشون بپرسید دیگه منم گفتم مطمئن شم.

سلام. اگه به صورت آنلاین نخوان استفاده کنند و شرایط جوری باشه که بتونن تدوین کنند، بهترین میکروفون رو گوشیهای تلفن همراه دارند. من برا برخی موارد از وویس رکوردر گوشیم استفاده میکنم .کیفیتش برابری میکنه با گوشیهای گرون قیمت بازار. به نظرم در اکثر مواقع حتی بهتر کار میکنند

من صدا رو میبرم توی کمتازیا و به فیلم ضبط شده میچسبونمش

ممنون از مشارکت تون جناب رحیمی 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???