⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: درخواست آموزشحامد رحیمی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

حامد رحیمی

سلام خدمت استاد بزرگوار جناب سروی.

استاد من پلاگین edge tools که با پکیج خانه عامری ها همراه بود رو نصب کردم به اسکچاپم ( ورژن 2019 ) ولی نشد و ازم درخواست انستال کرد. بعد وارد سایت هم که شدم برای انستال متاسفانه نشد یعنی من password اکانتمو یادم رفته بود و هرکاری کردم، رمز عبور هم ریست نشد. خلاصه مجبور شدم این پلاگین رو از سایت extention.sketchup دانلود کنم. بازم اومدم و نصب کردم و در قسمت extention manager دیگه علامه unsigned نیومد. ولی تو toolbar پیداش نمیتونم. در ضمن وقتی از برنامه خارج میشم و دوباره وارد میشم باز ازم درخواست انستال این پلاگین رو میکنه. 

ببخشید زیاد نوشتم. لطفا اگه ممکنه راهنمایی کنین.

سلام عزیز ? 

پلاگین های تام تام مثا همین اج تول پیش نیاز tt.lib رو میخواد که اون هم باید آپدیت ش رو دانلود کنین . 

unsigned  بودن مورد مهمی نیست . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???