⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺حسام ایمنی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

حسام ایمنی

12

حسام ایمنی

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام حسام عزیز 

به کمپآپ فوتوآرک خوش اومدین ?

سلام استاد عزیز

ممنونم که منو قبول کردید... امیدوارم بتونم قدر این زحمات شمارو بدونم و سربلند بیرون بیام ازشون 🙂

واینکه جواب لازم نیست برای این پیام چون هر ثانیه از وقت شما که برای جواب دادن این موضوعات هدر بره به ضرره من و همه دوستان هست.

شما برو جلو ما پشتتیم استاده عشق @-}--

??

سلام سلام

خدا قوت 

یه حرکت شایسته اخلاق و شخصیت شماهم انجام دادم ولی عکس خوب ازتون پیدا نکردم یکم ضعیف شد ولی امیدوارم یکم خوشتون بیاد....

تشکر بابت کیفیت و لحن روانتون در آموزش مثل همیشه

فایل های آپلود شده:

ببخشید که وقتتو میگیرم ... خیلی ذوق دارم دفعه اوله دارم فوتوشاپ کار میکنم 🙂

فایل های آپلود شده:

سلام جناب ایمنی عزیز 

ذوق قابل درکی هست ?? 

این تصویر من بیچاره رو چرا همه میزنن روی کاراشون ??? 

پشتکار عالی دارین ولی هیچ کدوم اونی که باید بشه نیست .. مثلا برای همین برج آزادی و آقای امنت یه سر به تاپیک علی نیک خواه بزنین . 

منتظر اثر بهتر از شما هستم .

سلام

جناب سروی عزیز 

اول اینکه آقای نیکخواه قطعا سطح بالاتری نسبت به بقیه دارن چون اعمالی که روی کارشون شده خیلی بیشتراز توضیحات فصل اول هستش و بنظرم کاره بنده و بعضی دوستان دیگه خیلی نزدیکتر هست به مباحث فصل و توضیحات شما تا آقای نیکخواه.

در آخر آموزش شما دقیقا کاری شبیه کاره بنده (آقای امانت) انجام دادید و همون چیزی رو من انجام دادم که خواستید.

لطفا با دیدن کارهای حرفه ای تر و فراتر از موضوع و سطح آموزش به ما سخت نگیرید...:(

امیدوارم از انتقادم برداشت بد نکنید

من بازم براتون کار میفرستم ولی دقیقا طبق فرمایش خودتون ولی بیشتر سلیقه میذارم 

ممنونتم بازم استاد عزیز:*

سلام مجدد جناب ایمنی 

آقای نیکخواه رو صرفا به خاطر مشترک بودن موضوع مثال زدم 

دوستان دیگه ای هم هستن که در اولین برخورد با فتوشاپ بهتر عمل کردن 

چیزی که شما نیاز دارین تصاویری از معمارها هست که بک گراندشون مطلق سیاه یا مطلق سفید باشه تا بلندینگی که انجام میدین از بدن و صورت شون بیرون نزنه همین☺?

چشم

ممنون از راهنماییتون 😉

12

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???