⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: 🖼️نقد و بررسی آثار شما🖼️حسین زارع

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

حسین زارع

سلام و عرض ادب

بنده دارم مجدد ویدیوهای کمپاپ رو میبینم و این دوتا کار مربوط به فصل دوم و سوم هستن.خوشحال میشم همه ی دوستان و اساتید محترم ایرادات کار و پیشنهاداتشون رو بفرمایند.

ممنون

سلام جناب زارع عزیز ? 

قبل از اینکه بریم سراغ بررسی کار شما ؛ میتونم ازتون یه نظری بخوام ؟ 

نقاط قوت این کار رو میتونین بگین  : 

سلام جناب مهندس

والا بنده در حدی که نظری حتی گذرا داشته باشم اطلاع ندارم اما به نظرم سادگی و لایت بودن رنگ سبز چمن ها و استخر دایره ای شکل و همچنین وجود سایه ها نقاط قوت این کار هستن.

دقیقا درسته ؛رنگ های کار بنده خیلی پررنگ هستن و مهد کودک شدن.البته همون طور که تو اموزش ها هم گفتین تازه کار ها رنگ ها رو جیغ انتخاب میکنن ! باید از شدت رنگ ها کم بشه تو کار اول

دقیقا همین نقاط قوت رو توی یک اثر پیدا کنین که با هم کرکسیون کنیم .

اونی که بنده میگم تازه کارها جیغ انتخاب مکینن ناشی از ندونستن شون هست ؛ شما دیگه الان میدونین و نباید توی اون فاز برین ?

بیشتر نظرم روی کار دوم هست چون ابزار الات و تکنیک های خیلی بیشتری درش استفاده میشه و طبیعتا بار اموزشی بیشتری داره. اون کار رو بر مبنای کاری که خودتون تو اموزش ها انجام دادین جلو اومدم و سعی دارم در حد کار شما که نه حداقل شبیه کار شما درش بیارم و از همه  ابزارهایی که استفاده کردین استفاده کنم.

الزاما نمیشه یک استایل رو با همه ی المان هایی که داره توی یک کار دیگه استفاده کرد .

هر تصویری ممکن هست پتانسیل های خاص خودش رو داشته باشه . به هر صورت : 

_ بافتی که روی ساختمون انداختین منطقی نیست - نما وجوه مختلفی داره و نباید همه رو یکجور باهاشون برخورد کنین 

_ درخت ها ی سمت چپ که از کادر خارج شده وبدن رو همینجوری سر بریده نذارین توی کار و یه فکر براشون بکنین 

فکر میکنم در کجموع بستر کلی کار مورد قبول هست ولی خود ساختمون نیاز به پرداخت بهتری داره .?

سلام

برای سر اون درختها از درخت های کناری بریدم و استفاده کردم.بافت گل رس ساختمون رو هم عوض کردم.با استاندارهای کمپاپ قبولی میگیره ؟

سلام عزیز

بله خیلی بهتر شد ?

سلام و عرض ادب . 

اگر امکانش هست نظرتون رو بفرمایید.

سلام عزیز وقت تون به خیر باشه ? 

ترکیب المان ها خوبه ؛ یعنی از نظر مقیاس یا محتوا درست کار شدن ولی اثر مچ نشده که به خاطر سختی این مسئله ست . یعنی بخش بالایی یه اتمسفر داره ؛ پایین ش یه اتمسفر دیگه و این و سط خورشید و نیاز به سایه ها رو هم اضافه کردین که همگی این ها ترکیب سختی میشه . پیشنهاد میکنم همین کار رو ابتدا فقط در اتمسفر زیر آب انجام بدین . مثل این : 

https://2050.earth/images/uploads/98fb51c0e97bfb65426e4f2c37543c39_910_300.jpg

بعدش برین سراغ ترکییب های پیچیده تر 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???