⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: 🖼️نقد و بررسی آثار شما🖼️حسین زارع

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

حسین زارع

سلام مجدد . ممنون از وقتی که میزارید. این بار دریا رو محدود کردم و اینطوری تغییرش دادم.نظرتون رو بفرمایید.

پ.ن

رو اون لامپه و متعلقاتش خیلی کار شده ها !! ??

خسته نباشین عزیز 

خیلی خیلی بهتر شد - هم ایده هم اجرا 

سلام و عرض ادب

قسمت های فصل 5 رو هرکاری کردم اجرا نشدن . با اون برنامه قدیمی ساخته شدن ؛ به خاطر همین مشکل داره.

اسمارت اسکرین رو خاموش کردم.کدک ها رو نصب کردم.انتی ویروس رو خاموش کردم. گرافیک اینتل رو خاموش کردم

ولی بازم موقع اجرا یه صحفه خاکستری نشون میده بدون هیچ ارور یا ... و همونجا وایمیسته.عکسش رو گذاشتم.فک کنم پلیرش قدیمیه رو بیلد های جدید ویندوز 10 اجرا نمیشه.اگر ویدیو های فصل 5 رو با برنامه جدیده هم اماده کرده باشید خیلی خوبه.امکانش هست فصل 5 با برنامه ی جدید رو به بنده بدید.چون بنده تا فصل 6 تو کمپاپ بودم ?

سلام عزیر وقت تون به خیر باشه  ? 

بابت همین خطاهای دست و پاگیر اذیت کننده رفتیم روی قفل سخت افزاری جدید . متاسفانه بنده به سورس ها دسترسی ندارم و نمیتونم ورژن متفاوتی برای شما ایجاد کنم . 

عرض ادب . نه مهندس نمیگم با قفل جدید تولید کنید ؛ منظورم این بود که اگر فصل 5 رو قبلا با قفل جدید تولید کردید و اماده دارید بهم بدید. 

قفل جدید یکپارچه ست عزیز ؛ یعنی کل پکیج همون قفل رو داره و نمیشه قسمتی ازش رو با لایسنس اختصاصی در اختیار شما قرار داد . 

چیزی که برای بنده عجیب هست اینه که آیا این پکیج آموزشی برای شما کیفیت مناسب رو داشته یا خیر؟  اگه جواب مثبت هست با غم نداشتن بقیه فصول چه میکنین ؟ اگه جواب خیر هست چرا دنبال یک فصل بیشتر هستین ؟ 

بنده گفتم شاید مثل روال کمپاپ ویدیو های هر فصل کاملا مجزا هستن و میشه یک فصل رو به صورت جداگانه گرفت به همین خاطر گفتم .

در رابطه با قسمت دوم صحبت هاتون هم عرض کنم احتیاج بنده تا همون فصل 6 هست و اساسا تا فصل شش هم چیزایی که مورد نیاز هست همه گفته شدن و فصول بعدی به کار بستن اونهاست.از اینکه بگذریم اینکه چرا دنبال یه فصل بیشتر بودم یا با مشکل نبود بقیه چه میکردم مشکل بنده بود عزیز . بنده یه چیزی درخواست کردم میتونید موافق یا مخالف باشید همین .اینکه چرا چندین باری که بنده صحبتی داشتم یا درخواست پشتیبانی کردم با این لحن طلبکارانه و نگاه از بالا صحبت کردید هم برای بنده عجیبه.چه وضع صحبت کردنه برادر من؟تاپیک پشتیبانی بنده تو فروم تیا رندر رو مرور کنید ؛ اگه یکی با شما اینطور صحبت کنه خوشحال میشید؟

اینها رو ببینید ؛ فایل های ویدیویی و قفل شکسته کورس کامل تیا رندر با قفل قدیم و فصل ششم کمپاپ با قفل جدید ! اگه شک دارید بگید اجرا کنم فیلم بگیرم مطمعن شید. شما جای بنده ؛ وقتی میتونی همه ی ویدیو هایی که میخوای رو بیرون بکشی ولی خواهش میکنی که از راه درست به دستت بیاد ؛ بعد اینطوری جواب میگیری(بخش دوم صحبت هاتون) ناراحت نمیشین؟ این مدل صحبت کردن شایسته ی شما نیست

خوب مثل اینکه خیلی دلتون پره ??? البته تا حدی هم سوء برداشتین داشتین ?

1 - قطعا اگه کسی با لحنی که بنده با شما در این تاپیک صحبت کردم ؛ با من صحبت کنه ناراحت که نمیشم هیچ ! خوشحال هم میشم . ( ولی کسی با نوع ادبیات شما باهام صحبت کنه ناراحت میشم ? ) 

2 - هدف من از سوالی که کردم واضح هست . میخوام بدونم وقتی فصل 6 رو دیدین با بقیه ناداشته ها چیکار میکنین ؟ چرا به دنبال یک پروسه آموزشی ناقص هستین ؟ در حالی که میتونین زمان تون رو روی پکیج های آموزشی دیگه بذارین و حداقل کامل تا تهش برین .

3 - فصل 6 که خوبه ؛ من هرجور دارم تلاش میکنم سیلابس فتوشاپ رو زیر 12 فصل ببندم دلم نمیاد وحس میکنم مواردی هست که جا میمونن . بعد شما با چه تسلطی از این موضع صحبت میکنین که بقیه فصل ها کاربرد این موارد هست و مهم نیست؟

4 - پشتیبانی پکیج تیا: مشابه به تاپیک خودتون و نحوه ی برخورد من رو توی تاپیک های دیگه پیدا کنین ! چرا نیست ؟ چون هنرجوهای مختلف جنس مختلفی دارن . جنس شما جنس تذکر نیاز هست ؛ جنس تشویق نیست . مثل روز برای بنده مشخص هست آینده برای هر هنرجویی چی میشه و چه جنس تمرین و روشی براش جواب میده . کسی که سعی نمیکنه آموزش رو مجدد ببینه ؛ کسی که کار فالش واضح رو کرکسیون میکنه ؛ کسی که وقتی بهش توصیه میشه ساعت ها بره کار ببینه و بعدش کار بزنه و باز مسیر خودش رو میره نیاز به نوعی از برخورد هست که یک جایی رو متوقف بشه و فکر کنه به چه مسیری داره میره تا بتونه راه مسیر درست رو انتخاب کنه . شما به دنبال تولید اثر هستین نه درک هنر و تولید اثر با کیفیت . پشتیبانی دوستانی مثل شما فشار مضاعف روی من میاره چون جان مطلب رو نمیخواین بپذیرین و فقط گوش میدین و کار خودشون رو میکنن. البته دروغ چرا یه جاهایی هم دیگه انرژی نداشتم باهاتون برخورد کنم که به مسیر درست برین ؛ به همون سازی که شما خواستین رقصیدم تا زمانم رو از دست ندم ( بابت این بخش ها از من گلایه داشتین منطقی تر بود ) 

5 - بنده از یک مسیری رفتم و چاله چوله هاش رو درآوردم و به نسبت هر فرد میتونم راهنمایی کنم که از اون مسیر رد بشه . شما یا به حسن اخلاق من اعتماد دارین و مطمئن هستین هرچی میگم به صلاح تون هست ؛ یا اینکه اعتماد ندارین . دیگه چیزی این وسط وجود نداره .

6 - بنده قطعا اگه مال حروم توی دستم باشه ولی برای مال حلال نیاز به اجازه و حتی خواهش داشته باشم ؛ حتما پیگیر مال حلال میشم . شما رو نمی دونم . ( البته کسی چیزی رو به زور توی هارد کسی کپی نمیکنه ? )

7 - فعالیت آموزشی ما از اواخر 99 کمی بی رمق شده و دلیل ش پی بردم به همین ویدئوهای قفل شکسته پکیج هاست.امیدوارم هیچ وقت اسکرین جنازه ی زحمت شبانه روزی تون رو اینجوری هیچ جا نبینین . 

8 - شایسته ی بنده اینه که یه هکر خیرخواه بیاد کل وبسایت و سرور و شبکه های مجازی ما رو یک شبه پاک کنه و من رو آزاد کنه چون من خودم دلش رو ندارم ولی به آزادی بعدی ش نیاز دارم . ( خانوم اسماعیل پور و آقای منتظری هم بعد چند روز فراموشش میکنن )

9 - اونقدر حرف ناگفته دارم ولی بهتر هست بمونه توی سینه من ؛ امیدوارم هیچ وقت حرف محاق در سینه نداشته باشین .

خوب مثل اینکه خیلی دلتون پره ???

خیلی خدایی ازتون ناراحت بودم?? همش میگفتم من تا حرف میزنم مهندس سروی تحقیر امیز جواب میده

1 - قطعا اگه کسی با لحنی که بنده با شما در این تاپیک صحبت کردم ؛ با من صحبت کنه ناراحت که نمیشم هیچ ! خوشحال هم میشم . ( ولی کسی با نوع ادبیات شما باهام صحبت کنه ناراحت میشم ? ) 

بنده که از شما فقط سوال پرسیدم بازم اگر ادبیات بنده ناراحت کننده بود خالصانه عذر میخوام?قصدم ابدا ناراحت کردن شما نبوده.

2 - هدف من از سوالی که کردم واضح هست . میخوام بدونم وقتی فصل 6 رو دیدین با بقیه ناداشته ها چیکار میکنین ؟ چرا به دنبال یک پروسه آموزشی ناقص هستین ؟ در حالی که میتونین زمان تون رو روی پکیج های آموزشی دیگه بذارین و حداقل کامل تا تهش برین .

3 - فصل 6 که خوبه ؛ من هرجور دارم تلاش میکنم سیلابس فتوشاپ رو زیر 12 فصل ببندم دلم نمیاد وحس میکنم مواردی هست که جا میمونن . بعد شما با چه تسلطی از این موضع صحبت میکنین که بقیه فصل ها کاربرد این موارد هست و مهم نیست؟

بنده یه پکیج دارم اونم تیا رندر هست که اونم قبلا عرض کردم به خاطر ضعف شدید کارت گرافیک اصلا نمیتونم حتی پروژه فصل هفتم رو باهاش انجام بدم.چند وقت پیش برای همون پروژه نمای سفید اینقدر ارور داد و بیرون پرید که گریه ام درومد.گفتم اقا غلط کردم? به همین خاطر تصمیم گرفتم که فتوشاپ رو بهتر یاد بگیرم چون سیستمم حداقل فتوشاپ رو راحت اجرا میکنه.و با پست پروداکشن ضعف های رندر رو تا حدودی بهبود بدم.درسته که فقط 6 فصل رو دارم اما حجم عظیمی از اطلاعات در همین 6 فصل هست. اونم برای بنده که قبل از کمپاپ کلا از فتوشاپ میترسیدم.باور کنین میترسیدما ؛ نه اینکه غلو کنم.

دلیل اینکه تا فصل شش رو میخواستم هم اینه که اینها بیس اصلی کار هستن ؛ حالا بنده این 6 فصل رو یاد بگیرم بیس کار رو تا حدودی اشنا میشم ؛ بعد میشه با اموزش های یوتیوب جلوتر رفت.ولی بدون دانستن این پایه و اساس که تو این 6 فصل هست ؛ اساسا دیدن هزار تا اموزش یوتیوب هم به درد نمیخوره.

4 - پشتیبانی پکیج تیا: مشابه به تاپیک خودتون و نحوه ی برخورد من رو توی تاپیک های دیگه پیدا کنین ! چرا نیست ؟ چون هنرجوهای مختلف جنس مختلفی دارن . جنس شما جنس تذکر نیاز هست ؛ جنس تشویق نیست . مثل روز برای بنده مشخص هست آینده برای هر هنرجویی چی میشه و چه جنس تمرین و روشی براش جواب میده . کسی که سعی نمیکنه آموزش رو مجدد ببینه ؛ کسی که کار فالش واضح رو کرکسیون میکنه ؛ کسی که وقتی بهش توصیه میشه ساعت ها بره کار ببینه و بعدش کار بزنه و باز مسیر خودش رو میره نیاز به نوعی از برخورد هست که یک جایی رو متوقف بشه و فکر کنه به چه مسیری داره میره تا بتونه راه مسیر درست رو انتخاب کنه . شما به دنبال تولید اثر هستین نه درک هنر و تولید اثر با کیفیت . پشتیبانی دوستانی مثل شما فشار مضاعف روی من میاره چون جان مطلب رو نمیخواین بپذیرین و فقط گوش میدین و کار خودشون رو میکنن. البته دروغ چرا یه جاهایی هم دیگه انرژی نداشتم باهاتون برخورد کنم که به مسیر درست برین ؛ به همون سازی که شما خواستین رقصیدم تا زمانم رو از دست ندم ( بابت این بخش ها از من گلایه داشتین منطقی تر بود ) 

این مورد رو استاد شمایید و هنرجو بنده ، چیزی نمیتونم بگم چون تجربه ی شما اینو میگه.

6 - بنده قطعا اگه مال حروم توی دستم باشه ولی برای مال حلال نیاز به اجازه و حتی خواهش داشته باشم ؛ حتما پیگیر مال حلال میشم . شما رو نمی دونم . ( البته کسی چیزی رو به زور توی هارد کسی کپی نمیکنه ? )

چندتا چیز رو عرض کنم.

اول بنده هم پیگیر مال حلال شدم و اومدم گفتم اقا تا فصل 6 تو کمپاپ بودم فصل 5 رو بهم بدید . درسته؟ خواهش هم کردم . از نه گفتن هم ناراحت نشدم .

دوم اینا رو کسی تو هارد بنده کپی نکرده،از اونجا که هر بار برای اجرا شدن دنگ و فنگ داشتن قفل اینارو فقط و فقط برای استفاده خودم باز کردم. 

7 - فعالیت آموزشی ما از اواخر 99 کمی بی رمق شده و دلیل ش پی بردم به همین ویدئوهای قفل شکسته پکیج هاست.امیدوارم هیچ وقت اسکرین جنازه ی زحمت شبانه روزی تون رو اینجوری هیچ جا نبینین . 

ببینید مهندس یه چیزی رو خیلی بی پرده عرض میکنم ؛ بنده اینهارو فقط و فقط برای راحتی استفاده خودم باز کردم و هرررررررررررررررگز به احد الناسی هم نداده و نخواهم داد . یعنی اگر چنانچه ویدیوهای قفل شکسته ای جای دیگه دیدین مطمعن باشید که کسی دیگه کرک کرده و کار بنده نیست.اتفاقا اموزشهاتون طرفدار هم زیاد داره? و چند باری فرستاده شد برام برای حدف قفل! اما بنده همیشه گفتم برو پول بده بخر عمو! خودمم تاحالا جز پکیج تیا رندر و کمپاپ اونم تا فصل 6 ؛ هیییییییچ کدوم از ویدیو هارو حتی دانلود هم نکردم چه برسه به شکستن و دیدن.چون به زحمت و عشقی که به کارتون دارید عشق میورزم.این اعتقاد بنده است.

شایسته ی بنده اینه که یه هکر خیرخواه بیاد کل وبسایت و سرور و شبکه های مجازی ما رو یک شبه پاک کنه و من رو آزاد کنه چون من خودم دلش رو ندارم ولی به آزادی بعدی ش نیاز دارم . ( خانوم اسماعیل پور و آقای منتظری هم بعد چند روز فراموشش میکنن )

اینطوریا هم نگید نگید ولی شایستگی شما این بود که یه طراح و برنامه نویس توانا مسعولیت راه اندازی وبسایت و پشتیبانی رو به عهده داشته باشه تا اینقدر داد شما درنیاد و از برنامه نویس جماعت گلایه نکنید?

9 - اونقدر حرف ناگفته دارم ولی بهتر هست بمونه توی سینه من ؛ امیدوارم هیچ وقت حرف محاق در سینه نداشته باشین .

فهمیدن بد دردیه و کسی که این درد رو داره حرف نگفته و دفن شده در دلش هم خیلی داره ! درک میکنم. 

در اخر باز هم تاکید میکنم ؛ اگر فرض محال جایی ویدیو قفل شکسته دیدید ؛ که با توجه به قفل بد قلق و سرسخت ی که داره احتمالش بسیار بسیار کمه ؛ اون ها از دست بنده به کسی نرسیده . تاکید میکنم هرررررررررررررررگز نرسیده و نخواهد رسید.

خطای سیستم

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???