⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺حسین زارع

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

حسین زارع

عرض ادب اینم اسکرین شات از استوری کمپاپ . پایدار باشین

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

جناب مهندس بنده در کورس اموزشی تیا رندر هم بودم اگه امکانش باشه و بنده رو اونجا هم اضافه کنید ممنون میشم.

سلام جناب زارع ? 

به کمپآپ فوتوآرک خوش اومدین . 

در مورد کورس تیا هم به دوستان پشتیبانی اطلاع بدین دسترسی ندارم بنده ?

عرض ادب این خروجی کار بنده . کارم خیلی داغونه اما شناختن بلندیگ مود ها خیلی جالب بود من همیشه ازشون میترسیدم !!!

فایل های آپلود شده:

سلام حسین جان 

تازه کارمون با بلند مود ها شروع شده? 

این کار میتونه خیلی بهتر انجام بشه . مجددن تلاش کنین .

سلام عزیز 

عدم توجه شما به پاسخ ناپیک و اصلاح اثرتون باعث میشه شما در مرحله ی دوم جبران مافات کنین و جزو آثار برجسته که استوری میشن باشین در غیر این ضورت از کمپآپ حذف میشن .

?

اقای مهندس بنده بعد از پست شما چندین و چند تا کار متفاوت درست کردم اما نمیدونستم باید بفرستم اینجا یا جواب بدم ? اتفاقا بعدی ها خیییلی بهتر شدن !!! اون بهتر ها رو من نفرستادم ! به هر حال برای بهتر شدن در مرحله دوم بیشتر تلاش میکنم

✌?

سلام و شب ب خیر??

بنده این محوطه اپارتمان رو پست پرو کردم و از تمام ابزار ها استفاده کردم. سعی کردم صحنه رو به شب نزدیک کنم? 

فایل های آپلود شده:

شب ش نکنین عزیز - شب شدن صرفا کم کردن برایتنس نیست . همو نحالت روز رو پیش بگیرین فعلا . 

آسفالت خام هست میتونین تکسچر آسفالت بندازین .

حس و حال آبرنگی یا اسکیچی ایجاد نشده و صرفا بافت کاغذی دارین . 

یه مقادار سایت پلان رو پر کار تر کنین . مثلا به جای اون حالت های پنجره دو طرف استخر ( که نمیدونم چی هستن ) 2 تا بلوک ساختمونی بذارین  و ... 

به صورت کلی اصول اوکی هست وجزییات کم . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???