⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺حسین زارع

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

حسین زارع

سلام مجدد ?

تغییراتی که گفتید رو انجام دادم ، یعنی حداقل سعی کردم انجام بدم ? نتیجه این شد . 

اقا ما درباره فتوشاپ هیییییییییییییچی نمیدونیم !!? یعضی دوستان شاید قبلا نیمچه اشنایی داشته باشن ؛ بنده هییییچ? با ما مهریان تر باش استاد?

پ.ن

خانومم عکس رو که دید گفت اهووووف ، هلی کوپتر چیکار میکنه اونجا ؛ گفتم اقا پولدارن ? شاید برای کسی سوال بشه? 

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام حسین جان 

چرا خودت رو دست کم میگیری عزیز 

اتفاق خیلی هم خوب شده فقط چون هندسی و متقارن هست ساده به نظر میاد .

2 تا نکته میگم و ختم جلسه? 

مقیاس ماشین ها بهم نمیخورن و بعضی هاشون جایی پارکن که بقیه دارن رفت و آمد میکنن ( عملکرد در ارائه های باید واقعی باشه و فقط شکل پرزانته فانتزی میشه ) 

ستوریشن کارتون یا همون غلظت رنگ بالاست به صورت کلی . یه هیو ستوریت بندازین و روی کار و ستوریت ش رو کم کنین و با براش کثیف و رنگ سیاه مسک ش رو سوراخ سوراخ کنین . 

سلام استاد عزیز ??

الان ببینید بهتر شد ؟ اون ماشین ها مثلا ماشین پلیس بود و ایست و بازرسی زده بودن وسط خیابون ?? ما تلاشمون رو کردیم ؛ مارو دور ننداز ما اینقدرهام به درد نخور نیستیم ???

فایل های آپلود شده:

چرا همه ترس حذف شدن دارن??? 

به نظر بنده که تموم ه ??

سلام و عرض ادب
بنده این عکس رو سعی کردم شبیه این عکس دربیارم ، البته یه سری تغییرات دادم در رنگ ها
چمن ها رو جلو گذاشتم تا روی بنا و عابران بیوفته تا حس عمق داشتن به عکس القا کنه.خورشید هم قرمزه چون یه روزی قرمز میشه رنگش رو از الان قرمز کردم! روی ساختمون هم جدا جدا دو تا تکسچر بتون قرار دادم که مثل عکس ، دارای بافت بشه ، طبقه پایین قرمز و بالا مشکی ، از یکی دوتا فیلتر هم برای بهتر شدن لبه ها استفاده کردم.

فایل های آپلود شده:

اینم عکس از محیط فتوشاپم زمان انجام این کار 

با احترام

فایل های آپلود شده:

سلام عزیز وقت تون به خیر باشه ? خوشحالم که سریع مسلط شدین و تولید اثر رو شروع کردین. 

برای فرم دیتیل بیشتری در نظر بگیرین .

بافتی که به فرم دادین یک دست هست و کم رنگ پر رنگ نداره .

رنگی زردی که اضافه کردین اصلا توی پالت رنگی تون نیست و شما به میزان زیاید ازش بهره بردین و تناسب رو از بین برده . 

زیر خط زمین دیگه منظق ی نیست چمن و علف گذاشتن و معمولا بافت خاک یا بتن میدن 

خورشید توی کار شما میتونه کوچیکتر باشه 

ساختمون های پشتی خیلی برجسته شدن و توجه جلب میکنن 

و نهایتن اینکه آرت کار مقبولیت کافی رو نداره . 

حداقل انتظار : 

https://upsketchup.ir/forum/topic/%da%a9%d9%85%d9%be%d8%a7%d9%be-99-5/?part=3

سلام مجدد
طبق فرمایش شما رنگ اسمون رو تغییر دادم ، خورشید رو کوچیک کردم، ساختمون های پشتی رو ماسک کردم و با یه رنگ خاکستری و یه فیلتر بلار ، یه مقدار محوشون کردم ، از یه تکسچر کثیف دیگه برای بافت فرم استفاده کردم ، از عکس کار اصلی یه برش دیگه زدم و یه فیلتر فتوکپی بهش دادم ، انداختم روی کار و با بلند مود هارد میکس قرارش دادم رو کار ، بعد با یه براش و بلند مود کالر برن ، یه مقدار سفیدی های فرم رو کم کردم ، اون چمن ها رو حذف کردم بافت بتن دادم به جلوی کار در اخر هم یه مقدار فیلتر گالری ?
اقا ما تلاشمون رو کردیم ، هرچی بلد شدیم رو استفاده کردیم ، مارو دور ننداز ??

فایل های آپلود شده:

خیلی بهتر شده 

ولی هنوز ظرافت میشه بهش داد

به ظریف کاری های رفرنس تون دقت کنین

سلام و عرض ادب
یه برش کاملا جدید زدم از فرم و اون قسمت های پایین شامل شمشاد ها و چراغ های کوچک جلو ساختمون و اون بوته کوچولو ها رو هم بهش اضافه کردم.

به خدا نه اینکه نخوام انجام بدم ، چشم و گردنم درد گرفته دیگه? بنده بیشتر از این بلد نیستم اقا ، حذف هم میشم بشم ، تلاشم رو کردم ،

بلاخره نگاه شما به عنوان کسی که ۹ سالبا فتوشاپ کار کردید با بنده که هفته پیش نصب کردم واضحه که متفاوته ،

اینو صد بار دیگه هم عوض کنم باز ممکنه از نگاه شما بشه بهترش کرد ، البته که میشه بهترش کرد ،

اما مسعله اینه راه و روش بهتر شدنش رو ما بلدیم و کار کردیم یا نه? والا مهندس میخوای شیفت دیلیت هم بکنی بکن

ولی جدا دارین یه مقدار سخت میگیرین ، اقا فرق هست بین کسی که فتوشاپ کار کرده و بلده و مثلا بنده که هیچی بلد نبودم.

میتونین بچه ها رو دو گروه کنین ، گروه اول اونایی ک قبلا کار کردن ، که طبیعتا انتظارتون از خروجیشون میتونه بالا باشه ،

گروه دوم افرادی که قبلا کار نکردن که یه مقدار بهشون راحت ترکاراشون رو قبول کنینحالا مزیت گروه اول این باشه که

هر کسی داوطلب حضور تو اون گروه باشه و بتونه مراحل رو با موفقیت پشت سر بزاره ، یه درصدی تخفیف از یک بسته ی اموزشی

به عنوان جایزه بهش تعلق بگیره و افراد گروه دوم هم در صورت موفقیت یه افرین هدیه بگیرن?اینجوری هم افراد بیشتری

از بیرون تشویق میشن تو کمپاپ ها شرکت کنن هم رقابت بیشتر و طبیعتا خروجی کارها که تبلیغ کیفیت اموزش شماست

بهتر میشه هم ظرفیتی برای فروش وعرضه بسته های اموزشی ایجاد میشه.

به قول قدیمی ها همه رو که نمیشه با یه چوب روند?

این فقط یه نظر ساده بود ، مارو دور نندااااااز مارو حذف نکن???

فایل های آپلود شده:

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???