⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺حسین زارع

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

حسین زارع

یک رفرنس انتخاب کنین عزیز و طبق رفرنس یک پروژه دایکیومنت درست حسابی دار رو انتخاب کنین و به شیت ببرین 

تا فردا شب به همه وقت داده شده 

حالا شد ؛ اصلا من منتظر همین یه ذره وقت بودم ؛ ببینید چه قیامتی کنم فردا شب ?. فقط اقا من میخوام استایل خودمو داشته باشم نمیشه یعنی ؟ ناسلامتی هنرجوی سطح 6 کمپاپ هستیما? ( اقا چه عزیزی هستیم ما که میخواین بزنین حدفمون کنین?)

ابتدا با دیدن الگو ها و رفرنس ها روی چهار زانو حرکت کنین و بعد ها راه برین و بعد تر بدوید و صاحب سبک بشین 

سلام مجدد جناب مهندس?

این اخرین تلاااشمه ؛ واسه سعود کردنم? 

کمبود وقت باعث شد نتونم اونطور که باید و شاید اموخته هام از شما رو پیاده کنم . 

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

خسته نباشین عزیز 

به نسبت آثار قبلی این فصل تون پیشرفت چشم گیری داشتین ولی کیفیت در حد صعود از این فصل نیست و باید ازتون خداحافظی کنیم . ?

در حد مشروط هم نمیشه؟? 

خیر متاسفانه 

ممنون اقای مهندس بابت وقتی که گذاشتین همه دیدیم چطور از جون و دل مایه گذاشتید. حداقل چیزی که به دست اوردم اینه که دیگه از فتوشاپ نمیترسم و این به لطف کمپاپ و شما حاصل شد.عادت کرده بودم به کمپاپ ؛ حذف شدنم یکی از تلخ ترین اتفاقات چند ماهه اخیر بود . 

پاینده باشین?

به امید اتفاقات شیری ندر چند ماه آینده این سال برای شما ? 

هم کمپی بودن با شما برای بنده خاطرات خوبی داشت .

تاپیک شما به علت عدم ارسال اثر مناسب فصل ششم قفل شد ?

امیدوارم به بهانه های دیگه بتونیم باز کنارتون باشیم . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???