⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺حسین مروتی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

حسین مروتی

چشم من اول ایدم این بود که متن رو هوا باشه سایش بیوفته روی زمین الان پیرو فرمایش شما ما این رو انداختیم پشت او درختای گز اینا یه مقدار هم تغییرات دادم فکر میکنم بهتر شد حالا ببینیم نظر شما رو جلب میکنه یا نه?

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

موقعیت ش خوب شد 

ولی شما به جای اینکه درخت ها رو بندازین جلوی متن اومدین متن و کوبیدین توی سر این بیچاره ها ? 

و اینکه همچنان میتونه سایه داشته باشه روی زمین 

والا عرضم به حضورتون که درختا زیادن اگه درختا رو می اوردم جلوی متن چیزی از متن معلوم نمیشد اگه عقب تر هم ببرم میخوریم به تپه شنی او پشت برای همین تطمیم گرفتم کلا عکس پس زمینه رو عوض کنم فکر میکنم بهتر شد باز امیدوارم که مدنظرتون باشه

فایل های آپلود شده:

میشد کنترل شون کرد ولی شما زیرش در رفتین?? 

کار جدید هم خوبه فقط اینکه فعلا فیلتر ندین 

بوته ها خوب نشدن 

یخورده خاک ها رو مسک کنین پای نوشته ها اینقدر خط صاف نداشته باشه طلاقی شون 

والا خیلی سخت بود قبلی یعنی یه جوری بود نمیدونم

این نکاتی رو که برای کار جدید فرمودین رو ما اعمال کردیم

فایل های آپلود شده:

کمی saturation را کم کنی و brightnessرو کمی زیاد کنی عالیه
کاکتوس هات هم هم رنگ نیستن

از سایه های سمت راستی فرار کردی و پشت نوشته قایم کردی ولی باز یه flipبکن که سایه ی شاخه اش افتاده

نقل قول از وحید در 17/09/1399, 0:21 ق.ظ

کمی saturation را کم کنی و brightnessرو کمی زیاد کنی عالیه
کاکتوس هات هم هم رنگ نیستن

از سایه های سمت راستی فرار کردی و پشت نوشته قایم کردی ولی باز یه flipبکن که سایه ی شاخه اش افتاده

ممنون وحید جان - با توجه به تمسر تصویر زاویه سایه هاشون کاملا درسته . 

نقل قول از حسین مروتی در 16/09/1399, 10:42 ب.ظ

والا خیلی سخت بود قبلی یعنی یه جوری بود نمیدونم

این نکاتی رو که برای کار جدید فرمودین رو ما اعمال کردیم

منظور بنده این بود که بوته ها رو تغییر بدین شما از ریش زدین شون ?

جاهایی که محل اتصال رو براش زدین خیلی بهتر شده منتها براشتون  اینجا نباید اپسیتی پایین داشته باشه . یا بالاخره خاک روی اون بخش هست یا نیست . به نظرم به جای بوته خار بذارین . 

اون کبوتر های توی اسمون رو هم با ورژن واقعیش جایگزین کنین 

سلام استاد من اصلاح کردم این نکات رو بوته هارو تغییر دادم و به جاش خار گذاشتم جای اون کبوترهای براشی مصنوعی یه عقاب گذاشتم که فکر میکنم بیشتر به فضا مرتبط باشه و این که براشم اپسیتی پایین نبود هاردنس پایین بود هادنسشم بیشتر کردم دندونه دندونه میشه

فایل های آپلود شده:

خیلی بهتر شد 

رنگ و نور کاکتوس ها یکی نیست  حس میکنم سمت راستی به محیط نزدیک تر هست . 

ند تا خار رو خیلی خیلی کوچیک کنین و جلوی متن بچینین 

بذارین این جنس خار توی محیط بیشتر دیده بشه  

خارهای محیط یه مقدار زرد تر و بی رنگ تر هستن 

استاد هر کاری میکنم این خارها جنس خارهای محیط نمیشن

فایل های آپلود شده:

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???