⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺حکیمه آسمیه (NEW)

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

حکیمه آسمیه (NEW)

نقل قول از حکیمه آسمیه در 19/10/1399, 8:37 ق.ظ

خیلی مشکل دارم  تو قسمت سایز و حجم کار? ، حجم این تصویر ۱۶ مگابایت بود که با کوالیتی ۱۰ ارسال کردم ، تا وارد شیت میکنم حجمش خیلی  زیاد میشه ،   بعد با یک لایه مسک ،دیگه خیلی بیشتر شد ،از اکشن استفاده نکردم واسه کار

ولی وارد فتوشاپ کردم چندتا اکشن رو، 

در شیت بزرگ حجم psd  که 2 گیگ بشه هم اوکی هست . منتهی باید سخت افزار رو در نظر بگیرین. اگه سخت افزار ضعیف هست شیت رو از نظر ابعاد کوچیک کنین تا به نسبت سایزش بیاد پایین . مثلا 50 در 70 شیت استاندارد پرزانته ست و شما الان حدودن 4 برابر از اون سایز دارین کار میکنین . این کار حتما به اکشن نیاز داره و اینجوری جمع نمیشه . 

درمورد استوروک هم توی آموزش گفته شده که : 

پوزیشن رو روی سنترال بذارین - مودش هم روی نرمال باشه .(هرچند دارکن فعلی هم عمل میکنه ) 

آقای  سروی من نکاتی که فرمودین رو رعایت کردم ، و اون مسائل حل شد ولی با بی کیفیتی پلانی که وارد شیت میشه کنار نمیام??

اسکرین بدین 

تا عکس میفرستم دوباره میره رو ریلوود و ارسال نمیشه 

متوجه منظورتون نشدم 

نقل قول از نبی سروی در 19/10/1399, 1:41 ب.ظ

متوجه منظورتون نشدم 

عذر میخوام، تاپیک رو میگم وقتی عکس ارسال میکنم دوباره میره رو reload 

1

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

این شیت 50 در 70 با رزولوشن 72 و کوالیتی 10 که قابل قبول نیست مشخه?

فایل های آپلود شده:

پلان رو باید خیلی بزرگتر کنین که بهتره دیده بشه

این رو هم اصلا نفهمیدم چی گفتین : 

این شیت 50 در 70 با رزولوشن 72 و کوالیتی 10 که قابل قبول نیست مشخه?

استاد تا اینجا چطور شد؟

فایل های آپلود شده:

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???