⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺حکیمه آسمیه (NEW)

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

حکیمه آسمیه (NEW)

الان کیفیت و نکات اولیه این شیت خوبه ؟?

بله قطعا 

بافت ش رو ضعیف تر کنین .

نقل قول از نبی سروی در 19/10/1399, 9:00 ب.ظ

بله قطعا 

بافت ش رو ضعیف تر کنین .

فقط بافت ؟ اگه نکته ی دیگه ای هست بفرمائید ? تا انجام بدم 

خوب بقیه ش کار نشده من چیزی نمیتونم بگم 
نما و مقاطع باید یه اطلاعاتی بدن وقتی دارن تکرار میشن و یه شکل هستن 

من فکر کردم بالاش رو میخواین کاری انجام بدین روش 

شما پرسیدین تا اینجا چطور شده?

? مسئله همینه که نمیدونم چیکارش کنم  که از سادگی بیرون بیاد، با رنگ و ...... کنار نمیام زیاد واسه این شیت مناسب نیست بنظرم 

به راهنماییتون نیازمندم ??

راحت ترین برای اینکه ببینین چیزی خوب شده یا نشده و چرا خوب شده یا نشده این هست که چک کنین ببینین جایی مشابه و یا نزدیک کاری که شما کردین وجود داره و از نظرتون زیبا باشه یا نه ؟

شیت یک تصویر یکپارچه هست که فرمول نداره و گاهی ممکن هست یک المان جور بقیه رو بکشه و با خلاقیت خالق ش جوری بشه که کسی نتونه بهش ایرادی وارد کنه ولی تا رسیدن به اون نقطه شما باید رفرنس داشت باشین و حال و هوای شیت تون به رفرنس قابل قبولی نزدیک باشه ( قسمت های اول فصل در مورد ش صحبت کردیم و میتونین شیتی که بنده انجام دادم رو با نمون هایی که کالکت کرده بودم مقایسه کنین ) حالا همین کار رو برای شیت خودتون انجام بدین تا ببنین کجای کار رو کج رفتین ( من نمیدونم فضای ذهنی شما چیه و به چه سمتی میخواین برین ) 

سلام روزتون بخیر، ?

برگشتم به طرح اولیه که همه دایکیومنت ها پایین باشن ، چطور شد؟ 

فونت چی ؟      پلان و... استروک ندارن بعدا اضافه میکنم.

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

به نظرم بهتره اینطوری 

بافت همچنان زیاده و زمخته 

نقل قول از نبی سروی در 20/10/1399, 10:14 ق.ظ

به نظرم بهتره اینطوری 

بافت همچنان زیاده و زمخته 

فونت چطور؟

در مورد سایز اوکیه به نظرم ولی در مورد نوع فونت من خودم فونت شناس خوبی نیستم?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???