⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: خارج از گود😁(غیر معماری)خارج از گود

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

خارج از گود

سلام.میدونم شاید زیادی خارج از گود نباشه ولی فقط چون گفتین فروم باید سنگ صبور باشه. سیستمم برای رندر گرفتن کارایی نداره و بودجه محدودی دارم.یه جورایی همه ی هم  کلاسیام با رندرای خفن کار اراءه میدن و حس میکنم کلا از همه دارم عقب میفتم.اگه میتونین راهنماییم کنین.از طرفی میخواستم ببینم دیگه کمپاپ  نمیذارین؟اخه دفعه قبل من خیلی کار داشتم و از ادامه با کمپاپ جا موندم

سلام وقت تون به خیر باشه ? 

متاسفانه فعلا زمان کافی برای برگزاری کمپاپ نداریم ( جزییات دلیل ش رو توی پست های اخیر اینستاگرام مون مفصل توضیح دادیم )

قطعا رندر خوب به سخت افزار خوب هم نیاز داره . من جای شما بودم با سخت افزار ضعیف خودم رو هلاک نمیکردم. مهارت  و دانش تون رو ببرین سمت چیزهای دیگه ای در معماری که به سخت افزار زیادی نیاز نداره. بر عکس باور عموم دانشجویان معماری ؛ رندر فقط بخش کوچیکی از دنیای معماری هست . ( یه پست در این باره توی اینستاگرام گذاشتیم ) 

اگه پسته ا رو پیدا نکردین به ادمین اینستاگرام مون دایرکت بدین ?

ممنون از راهنماییتون

?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???