⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: نصب و خطا نرم افزاریخروج از اسکچاپ هنگام جا به جایی ص …

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

خروج از اسکچاپ هنگام جا به جایی صحنه

سلام استاد وقتتون بخیر باش - نسخه اینسکیپ 3.1 رو از سایتتون دانلود و نصب کردم هنگام جا به جایی صحنه از فایل خارج میشه-فایل سبک یک مکعب هم امتحان کردم همینه - وقتی میخای وارد یک سین بشی میندازه بیرون - دیروز  با ورژن 3.2 سایت سافت 98 امتحان کردم همین مشکل رو داشت فکر کردم کرک مشکل دار با نسخه 3.1 سایت شما هم امتحان کردم به این مشکل خورد-مشکل از کجاست؟کارت گرافیگم آپدیت نیست؟! 

سلام وقت تون به خیر باشه ?

اینکه مشکل از آپدیت کارت گرافیک هست که نیاز به سوال نداره ؛ برین آپدیت ش کنین ببینن حل میشه یا نه . 

اگه حل نشد احتمالا بحث سخت افزار هست . اینسکیپ توی ورژن 3 به بعد به خاطر تغییرات ساختاری که میخواد بده مجبور شده یه سری سخت افزار رو کنار بذاره و ممکنه گرافیک شما هم یکی از اون ها باشه . 

خیلی ممنونم

?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???