⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکدانلود نرم افزار فتوشاپ

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

دانلود نرم افزار فتوشاپ

12

سلام دوستان 

برای دانلود فتوشاپ V21 (فتوشاپی که در کمپآپ فوتوآرک مورد استفاده قرار میگیره) به این صفحه مراجعه کنین : 

دانلود فتوشاپ

این فتوشاپ به صورت پیش فعال هست یعنی نیاز به کرک کردن نداره و بی دردسر براتون نصب میشه . 

از نسخه پرتابل اگه استفاده کنیم مشکلی ایجاد میشه؟ یا اینکه مثلا از امکاناتش کم میشه یا دیگه نمیشه روش پلاگین نصب کرد؟

سلام وقت تون به خیر باشه ?

به هیچ وجه از نسخه های پورتابل استفاده نکنین . از نظر ران شدن هم بعضا به مشکل میخورن چه برسه به پلاگین و اکشن و براش و ... 

اساسا کاربر حرفه ای از نسخه پورتابل استفاده نمیکنه ?

سلام، وقت بخیر. باید نسخه‌ی فتوشاپی که داریم رو آن اینستال کنیم بعد این نسخه رو نصب کنیم؟

سلام وقتتون به خیر باشه 

فتوشاپ ورژن به ورژن بهینه ترمیشه - بهتر است از این ورژن استفاده کنین . می تونین ورژن قدیمی خودتون رو در کنار این ورژن حفظ کنین . 

ممنونم مهندس جان فقط یک سوال فایل های ضمیمه برای دانلود جدا گانه نذاشتین که کسانی که فتوشاپ دارن نخوان اونو دوباره دانلود کنن

سلام 

لینک گذاشته شده فقط فوتوشاپ هست فعلا 

و لینک های دیگه جداگونه اضافه میشه . 

سلام برا من موقع نصب این ارور داده میشه 

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام خانوم هنرمند ? فتوشاب برای نصب به آخرین نسخه ویندوز شما نیاز داره . 

به عبارت دیگه ویندوزتون هرچی هست باید آپدیت بشه . 

تاپیک آقای رحمان استکی که مشکل مشابه داشتن رو چک کنین .

سلام وقتتون بخیر

برای براش ها واسه من پیش نمایش اون رو نشون نمیده.حتی از اول با فیلترشکن نصب کردم، چندبار هم ریست کردم اما هیچ تغییری نکرد!!!

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.
12

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???