⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکدانلود نرم افزار فتوشاپ

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

دانلود نرم افزار فتوشاپ

12
نقل قول از farzaneh kalbali در 02/09/1399, 9:54 ب.ظ

سلام وقتتون بخیر

برای براش ها واسه من پیش نمایش اون رو نشون نمیده.حتی از اول با فیلترشکن نصب کردم، چندبار هم ریست کردم اما هیچ تغییری نکرد!!!

درود

اون علامت چرخدنده بالا سمت راست رو بزنید > brush tip

با این فعال میشه. یه اسکرول هم پایینش میاد که میتونید بزرگ و کوچیک کنید سایز نمایشش رو

سلام

خیلی ممنون از راهنمایی شما

نقل قول از farzaneh kalbali در 02/09/1399, 10:55 ب.ظ

سلام

خیلی ممنون از راهنمایی شما

فقط عذز میخوام اسکرول برای تغییر سایز نمایش نمیده

با براش یه راست کلیک روی صفحه بکنید، زیر لیست براش ها یه کشویی هست که به سمت چپ و راست حرکتش بدید سایز نمایشش تغییر میکنه

بله متوجه شدم خیلی متشکرم 

نقل قول از نبی سروی در 27/08/1399, 4:29 ب.ظ

سلام خانوم هنرمند ? فتوشاب برای نصب به آخرین نسخه ویندوز شما نیاز داره . 

به عبارت دیگه ویندوزتون هرچی هست باید آپدیت بشه . 

تاپیک آقای رحمان استکی که مشکل مشابه داشتن رو چک کنین .

بله استاد اتفاقا دیدم تاپیکشون رو هم از قبل ولی اون مدل هم مشکلش حل نشد ، ممنونم?

نقل قول از هما هنرمند در 03/09/1399, 3:20 ق.ظ
نقل قول از نبی سروی در 27/08/1399, 4:29 ب.ظ

سلام خانوم هنرمند ? فتوشاب برای نصب به آخرین نسخه ویندوز شما نیاز داره . 

به عبارت دیگه ویندوزتون هرچی هست باید آپدیت بشه . 

تاپیک آقای رحمان استکی که مشکل مشابه داشتن رو چک کنین .

بله استاد اتفاقا دیدم تاپیکشون رو هم از قبل ولی اون مدل هم مشکلش حل نشد ، ممنونم?

درود

ویندوزتون و آپدیتیش چیه چون من وقتی سرچ میکردم از این جنس ویدئوها برای رفع اررور زیاد بود و مختلف. خیلیاشونم متفاوت تر بودن توی جزئیات و مشکل منو حل نکردن تا به این یکی رسیدم. احتمالا یه مشکل همگانی برای خیلیا تو دنیاست

توی گوگل سرچ کنید:

how fix error 195 install photoshop 2020

جلوشم ترجیحا نسخه ویندوزتون رو اضافه کنید. کلی صفحه میاره که آموزش دادن چطور این مشکل رفع بشه

12

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???