⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پرسش و پاسخ عمومی🌹(معماری)درآمد دلاری

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

درآمد دلاری

با توجه به خواسته شما دوستان در سومین لایوی که داشتیم این تاپیک رو ایجاد کردم برای زمانی که نیاز به آپلود تصویری چیزی هست و در بخش کامنت آموزش درامد ارزی این امکان نیست . ?

سلام علیکم. وقت شما بخیر.واقعا خدا قوت. فک کنم شما 24ساعت شبانه روزتون بیشتر هست مهندس?. عرضم به خدمتتون خیلی عالی بود بعد از یکسال بالاخره اموزش های دلاری رو دیدم.دقیقا یادمه پارسال دی ماه بود توی دندون پزشکی داشتم میدیدم ولی سیستم نداشتم و همه ش فکر میکردم سیستم بخرم بعد برم سراغش.به شدت علاقه مند شدم به این قضیه البته کمی هم ترس درونی دارم ولی خب توکل به خدا میریم ببینیم اصلا مرد این میدون هستیم یا نه؟! دیشب سایت gopillar رو بالا پایین کردم. فک کنم یه پروزه یه هفته ده روزی انتخاب خوبی باشه که ببینیم چه جوری میشه. فقط یه چیز رو متوجه نشدم چرا بعضی از پروژه ها قسمت تایم باقی مونده شون زیرش خط سبز داره بعضی ها نارنجی؟! در حالیکه مثلا 21روز وقت مونده ولی زیرش نارنجی هست؟! همه شون تو این سایت گارانتی هستن دیگه پس این تفاوت رنگ داستانش چیه؟!

و اینکه اون قسمت refrence یه سری عکس گذاشتن یعنی دوس دارن تو این سبک ها باشه؟!

در مورد رفرنس بله ? 

در مورد بقیه چیزهایی که گفتین اصلا حضور ذهن ندارم .  حدود یک سالی هست گوپیلار رو باز نکردم .  رقابت در گوپیلار سخت هست برای استارت و شاید توی ذوق تون بخوره . از مسابقات فریلنسر شروع کنین به نظرم . 

نقل قول از نبی سروی در 02/09/1399, 3:39 ب.ظ

در مورد رفرنس بله ? 

در مورد بقیه چیزهایی که گفتین اصلا حضور ذهن ندارم .  حدود یک سالی هست گوپیلار رو باز نکردم .  رقابت در گوپیلار سخت هست برای استارت و شاید توی ذوق تون بخوره . از مسابقات فریلنسر شروع کنین به نظرم . 

جناب مهندس ما ادم کارهای سختیم(الکی مثلا) ولیکن از سایت فریلنسر خوشم نیومد.جنس پروژه های گوپیلار جذابتره خب. فقط اینکه ما الان توی تری دی هامون باید مبله واقعی بزاریم.یعنی مثلا بریم از فلان برند مبلمان بزاریم؟! کاشکی خود سایت های مبلمان ها تری دی شو میداشتن.فک کنم پیدا کردنش خیلی سخت باشه?

این چیزی که شما میگین در کتر از 1% پروژه های معماری خواسته میشه . 

اصلا استرسش رو نداشته باشین  . اون که لیست خرید میخواد الزاما نمیخواد همون مدل شده توی کار باشه . 

و اونی هم که همچین چیزی میخواد قرار نیست چیزی که شما میذارین الزاما قبول کنه - پول بسیار زیاید میدن برای اینکه  اون مدل مبل فلان برند رو براشون مدل کنن بذارن توی فضاشون که ببینن خوشش میاد یا نه 

البته حالت های دیگه ای هم وجود داره از این جریان ولی در کل خیلی فعلا به این مسائل توجه نکنین و پروژه هایی رو بگیرین که درگیر این مسئله نیستن 

نقل قول از نبی سروی در 05/09/1399, 2:50 ب.ظ

این چیزی که شما میگین در کتر از 1% پروژه های معماری خواسته میشه . 

اصلا استرسش رو نداشته باشین  . اون که لیست خرید میخواد الزاما نمیخواد همون مدل شده توی کار باشه . 

و اونی هم که همچین چیزی میخواد قرار نیست چیزی که شما میذارین الزاما قبول کنه - پول بسیار زیاید میدن برای اینکه  اون مدل مبل فلان برند رو براشون مدل کنن بذارن توی فضاشون که ببینن خوشش میاد یا نه 

البته حالت های دیگه ای هم وجود داره از این جریان ولی در کل خیلی فعلا به این مسائل توجه نکنین و پروژه هایی رو بگیرین که درگیر این مسئله نیستن 

کمتر از 1 درصد؟مهندس حداقل میفرمودید 40 درصد.اخه چطور ممکنه احتمالش کمتر از یک درصد باشه ولی عدل ما دست بزاریم رو یه پروزه که چنین چیزی بخواد.بعد پلانش و بزنیم و تازه ببینیم عهههه این و هم میخواد!البتههههه عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد.بواسطه این پروژه با یه سایتی اشنا شدم لامصبا مدل کارشون و میزارن تو سایت که هیچ تکسچر پارچه شو هم گذاشته بود!!برند cassino. بعد کارفرما سایت فروش هم خواسته البته تو کار اول سخته وگرنه بعدش کارهای انتخاب شده رو بالا پایین میکنی متوجه میشی کدوم سایتای فروش معتبره کدوم برندا خوبه.اخه نصف شرکت کننده ها ایتالیایی هستن

ولی مهندس خیلی هم پرت نیستیم.دیگه از از اونایی که ازش پرسیدن حتما باید سه خواب باشه شش صفر جلوییم:دی والا .طرف گفته سه خواب بعد طراح میبینه خوب نمیشه پلان میان میپرسن حتما سه تا؟!!!

آخه مشکل اینجاست که هر کسی شاید نخواد cassino بخره !  هر کشوری شاید نصرفه هزینه شیپینگ ش ! 

خیلی وقت ها به ما فرشگاه های معتبر لوکال اون ایالت یا استان یا کشور داده میشه و میگن چیزیبزنین که بشه اینجا خرید !

این جریان یک دریاست , به ساحل خوش اومدین ?

سلام علیکم.جناب مهندس یک سوال.اگه مدارکی که خواستن و کامل نداشته باشیم کار و نباید بفرستیم؟! مثلا نمیدونم جدول مصالح، یا همون فرنیچر  و سایت فروش و نداشته باشیم کارو نفرستیم؟!

بعد یه سوال هم با عرض شرمندگی، ساعت 7 صبح یک شنبه مهلت زمان باقیمانده رو زده 2 روز و 9 ساعت و 28 دقیقه. یعنی تا ساعت 4 بعدظهر سه شنبه، درسته؟! اخه نمیدونم چرا تو حساب کتاب قبلی زده بودم تا دو شنبه؟!!گفتم بپرسم مطمئن شم ??

نه دیگه وقتی این ها رو میخوان ییعنی اینا رو میخوان ! 

بله درسته - کلا به نظظرم مسابقات فورس شرکت نکنین 

خدا رو شکر که یه روز کامل دیگه وقت دارم.اقای مهندس من رسما غلط کردم کاری رو شرکت کردم که 8 روز وقت داشت.خاطرات تلخ تحویل پروژه ها برام زنده شد. مهندس یه چیزی خواستن با عنوان لیست متریال بکار رفته در طبقات.این لیست باید شامل قیمت برند و وب سایت باشد.من فک کردم منظئرش فرنیچر هست، ولی نوشه متریال. یعنی چی؟! 

بعد نقشه اتوکد سقف کاذب هم میخوان.ما که سقف کاذبامون و با خط چین میکشیدیم.یه نقشه فنی هم ندیدیم بدونیم چه جوریه??

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???