⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پرسش و پاسخ عمومی🌹(معماری)درآمد دلاری

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

درآمد دلاری

سلام جناب سروی ?

در مورد درآمد دلاری خدمتتون عرض کنم که من دو سه سال پیش با یک شرکت آمریکایی ایرانی قرار داد بستم برای کارهای طراحی و رندرشون مبلغ قرار دادم هم برای هر پروژه 10 میلیون تومان بود (از مسئولشون توی ایران دریافت می شد) توی همون پروژه اول مادربرد سیستم سوخت ? با هزارتا مشکل خلاصه اون پروژه رو تحویل دادم بعد دیگه با شرکته حرف زدم قرارداد رو بخاطر مشکل سیستمم بیخیال شدم از اون روز دیگه می ترسم پروژه بگیرم از خارج از کشور و فقط آبجکت مدل میکنم و توی سایت ها برای فروش میزارم حالا هر دفعه اسم پروژه درآمد دلاری میاد باید بشینم غصه بخورم. حالا این چند وقته انقدر این سایتهای فریلنسر ایرانی و خارجی روزی 30 بار پیام میدن خانوداه ام زنگ نمیزنن حالم رو بپرسن فکر کنم این سایتها فهمیدن میخوان من رو دق مرگ کنن???? 

نقل قول از اعظم موسائی در 10/09/1399, 1:27 ق.ظ

خدا رو شکر که یه روز کامل دیگه وقت دارم.اقای مهندس من رسما غلط کردم کاری رو شرکت کردم که 8 روز وقت داشت.خاطرات تلخ تحویل پروژه ها برام زنده شد. مهندس یه چیزی خواستن با عنوان لیست متریال بکار رفته در طبقات.این لیست باید شامل قیمت برند و وب سایت باشد.من فک کردم منظئرش فرنیچر هست، ولی نوشه متریال. یعنی چی؟! 

بعد نقشه اتوکد سقف کاذب هم میخوان.ما که سقف کاذبامون و با خط چین میکشیدیم.یه نقشه فنی هم ندیدیم بدونیم چه جوریه??

مهندس فهمیدم یعنی چی??دارم از رو پروژه های دیگه سایت هایی پینهاد دادن و میرم.به هرحال مهندسین یا راهی مییابند یا راهی می دزدند.چاره ای نیست دیگه

نقل قول از اشکان درویش در 10/09/1399, 9:05 ق.ظ

سلام جناب سروی ?

در مورد درآمد دلاری خدمتتون عرض کنم که من دو سه سال پیش با یک شرکت آمریکایی ایرانی قرار داد بستم برای کارهای طراحی و رندرشون مبلغ قرار دادم هم برای هر پروژه 10 میلیون تومان بود (از مسئولشون توی ایران دریافت می شد) توی همون پروژه اول مادربرد سیستم سوخت ? با هزارتا مشکل خلاصه اون پروژه رو تحویل دادم بعد دیگه با شرکته حرف زدم قرارداد رو بخاطر مشکل سیستمم بیخیال شدم از اون روز دیگه می ترسم پروژه بگیرم از خارج از کشور و فقط آبجکت مدل میکنم و توی سایت ها برای فروش میزارم حالا هر دفعه اسم پروژه درآمد دلاری میاد باید بشینم غصه بخورم. حالا این چند وقته انقدر این سایتهای فریلنسر ایرانی و خارجی روزی 30 بار پیام میدن خانوداه ام زنگ نمیزنن حالم رو بپرسن فکر کنم این سایتها فهمیدن میخوان من رو دق مرگ کنن???? 

به نظر بنده مطلقا کار اشتباهی کردین ? در حال حاضر با گرونی های 7  8 برابری نسبت به 2  3 سال پیش باز هم میشه یک مادربورد عالی رو با 10 میلیون خرید ! اون موقع میشد با 10 میلیون کارهای به مراتب بیشتری کرد ! پول همون پروژه اول رو میزدین به سیستم و ادامه میدادین و البته که این جنس توقف ها نباید باعث بشه شما از مسیر خارج بشین . یعنی شما یه بار با ماشین تون تصادف کنین تا آخر عمر با اسنپ میرین اینور اونور ؟! 

واقعیت امر بنده هیچ وقت دنبال آبجکت فروشی نبودم چون خودم رو معمار یا در قلیل ترین عنوان آرک ویز آرتیست میدونم و آبجکت و متریال و تکسچر و ... فروشی جایگاهی برای معمار ندارن و ما خودمون اتفاقا مصرف کننده این عناوین هستیم ?

نقل قول از نبی سروی در 10/09/1399, 11:03 ق.ظ

به نظر بنده مطلقا کار اشتباهی کردین ? در حال حاضر با گرونی های 7  8 برابری نسبت به 2  3 سال پیش باز هم میشه یک مادربورد عالی رو با 10 میلیون خرید ! اون موقع میشد با 10 میلیون کارهای به مراتب بیشتری کرد ! پول همون پروژه اول رو میزدین به سیستم و ادامه میدادین و البته که این جنس توقف ها نباید باعث بشه شما از مسیر خارج بشین . یعنی شما یه بار با ماشین تون تصادف کنین تا آخر عمر با اسنپ میرین اینور اونور ؟! 

واقعیت امر بنده هیچ وقت دنبال آبجکت فروشی نبودم چون خودم رو معمار یا در قلیل ترین عنوان آرک ویز آرتیست میدونم و آبجکت و متریال و تکسچر و ... فروشی جایگاهی برای معمار ندارن و ما خودمون اتفاقا مصرف کننده این عناوین هستیم ?

همین الان زنگ میزنم مشتری پول طراحی سایتش رو بفرسته برم سیستم رو  سفارش بدم ?? (البته آدم متاهل اختیار جیبش دست خودش نیست)

جناب سروی نظرتون درباره سایت های فریلنسری ایرانی چی هستش یکی دوتا رو عضو هستم خیلی پروژه های خوبی میاد برام اما هنوز جرات نکردم برم سراغش در واقع علم کافی ندارم نسبت بهش هنوز از طریق سایتهای ایرانی این چنینی کاری رو انجام بدم یا نه توی سایت freelancer هم قبل از آشنایی با درآمد دلاری با همین اکانت فابریک ایرانی عضو شدم ظاهرا کسی ناراحت نشده هنوز انقدر هم پروژه هست توی سایتش روزانه که یه نفر میخواد فقط نوتفیکیشن ها رو رد کنه بره

خلاصه و مفید : 

آشغال 

مهندس الان یه چیزی دیدم داخل گوپیلار گفتم اینجا بگم.یکی از کارها رو دیدم برنده رتبه دومش  ادرسش و زده بود مشهد. الان یعنی چی شد؟! 

احتمالا به مشخصات افراد حساس نیستن و کاربرهای ایرانی هم در واریز وجه برنده مسابقه از اطلاعات حساب بانکی بین المللی استفاده میکنن 

سلام جناب سروری

روز و روزگارتون خوش(البته با حفظ پروتکل)

من یک هفته ای هست که آموزش های درآمد دلاری شما رو دیدم.اول یه خداقوت و دستمریزاد به شما بگم

بعد اینکه به پیشنهادتون فکر کردم. هنوز رو حرفتون هستین؟؟

میخوام توی مسابقات شرکت کنم ببینم اصلا مرد این راه هستم یا نه ولی فعلا حساب باز نکردم.شما گفتین میتونیم براتون بفرستیم تا با اکانت شما گذاشته باشه

اگه هنوز رو حرفتون هستین من از کجا با شما ارتباط بگیرم؟؟

سلام عزیز وقت تون به خیر باشه ?

ممنون از نظر لطف شما. بله همچنان برقرار هست به ادمین تلگرام مون پیام بدین . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???