⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: خارج از گود😁(غیر معماری)دوستان قدیم

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

دوستان قدیم

سلام به همه دوستان و سلام مجدد به آقا نبی عزیز.

آری جان برادر. ما همان روح الله هستیم. همان که در Ran2 اوقات خوشش را باشما جان بخشید.

آقا به به ! 

چه سعادتی ! شما کجا اینجا کجا .  ما از شما جون میگرفتیم ؛ بخشیدن کار بزرگانه ?

اینجا به گرمی ran2 نیست در حقیقت هیچ جا برای من به گرمی اونجا نشد ولی خوب باز هم ادامه میدیم?

دورا دور فعالیتت رو دنبال می کردم همیشه بین دوستان به عنوان یکی از بهترین دوستان توی دنیای حرفه ای ازت یاد می کنیم.  دلمون خیلی براتون تنگ شده و وقتی حرکت هایی که توی سایت زدی رو دیدم قشنگ رفتم توی اون دوران.

اینجا هم صفای خودش رو داره و حال ما رو خوب می کنه. کارهای بچه ها رو که میدیدم بیشتر انرژی میگیرم و خوشحال می شم که اینجا اتفاقهای خوب میافته.

راستی مسابقه لطفاً.  🙂 🙂 🙂 🙂

لطف داری شما عزیز ? چشماتون حرفه ای میبینه . 

والا مسابقه انرژی میگیره که در جون من نیست فعلا ! واقعا الان میفمم بهنام چی میکشید توی راندو? تمام امید من اینه که فروم با مشارکت دوستان دیگه رونق بگیره وگرنه من نوعی دیگه پام لب گوره?

نفرمائید. ما هستیم کنارتون. هرکاری که از دستمون بر بیاد با کمال میل در خدمتتون هستیم.

واقعا راست میگی. دم بهنام با اون همه فعالیت گرم.

لب گور خوبه. ولی معمولاً اون هایی که از لب گور برمیگردن هم خطرناکتر و هم موفق تر هستن و تاجایی که من میشناسمت آدمی هستی که ترانزیت لب گور انجام می دی. 🙂 🙂

???

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???