⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پشتیبانی دوره جامع اسکچآپدیفالت تری در اسکچاپ

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

دیفالت تری در اسکچاپ

سلام جناب سروی

من تو اموزشها میبینم دیفالت تری رم شما جوری تنظیم کردید که مثل منو کرکره باز و بسته میکنید در فیلمهای اموزش هم فقط تنظیمات تری گفته شده لطفا من را راهنمایی بفرمایید .

از لطف شما سپاسگذارم

سلام ? 

در قسمت Window اولین گزینه default tray  هست که میتونین تیک چیزهایی که میخواین رو بزنین . همچنین توی همون Window  میتونین با زدن Manage trays  برای خودتون tray های متعدد توی اسکچاپ بسازین و هر وقت خواستین از هر کدوم شون استفاده کنین . 

سلام

جناب سروی این موضوع رو که فرمودید میدونم منظور من چیزه دیگه ای هست. تو فیلم اموزشی پنجره دیفال تری رو شما به سمت راست تصویر جمع میکنید و هر وقت لازم دارید باز کنید من این تنظیم رو نمیدونم.

آهان . 

همون جایی که دیفالت تری هست و ضربدر قرمز بسته شدن ش هست یه علامت pin وجود داره . اون رو باید آف کنین که Auto hide باشه یا نباشه . 

سلام جناب سروی

تو حالت افقی پین میشه اما وقتی گوشه راست میذارم علامت پین نداره

همون طور که افق رو چسبوندین به تولبار بالا  ؛ عمودی رو هم یخورده به راست نزدیک کنین تا بچسبه بهش . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???