⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پرسش و پاسخ عمومی🌹(معماری)رندر داخلی در لومیون

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

رندر داخلی در لومیون

سلام مهندس سروی عزیز?

در مورد لومیون کمی متمرکز شدم و تحقیق کردم. یکم هم باهاش کار کردم. بعضی از افرادی که سابقه و تجربه استفاده از نرم افزار لومیون رو دارند معتقد هستند که واسه رندر داخلی خوب نمیشه. مثلا جاهایی که نور طبیعی و بازشو وجود داشته باشه تا حدودی خوب هست ولی برای فضاهایی مثل آمفی تئاتر، که کاملا نور مصنوعی داره و از نور طبیعی و پنجره بی بهره هست، میگن نمیتونه رندر خوبی بده. حالا میخواستم بدونم این قضیه صحتش به چه صورتی هست. آیا ضعف کاربر هست یا واقعا لومیون برای رندر کردن همچین فضاهایی توانمندی لازم رو نداره؟ ممنون از شما 

بر فرض اینکه صحبت این افراد با تجربه و سابقه درست باشه ؛ راه حل تون چیه ؟ (نرم افزاری وجود نداره که دقیقا آپشن های لومیون رو داشته باشه و نورهای مصنوعی دقیق تر بده ؛ لومیون روی ارتقای این بخش تمرکز کرده )

برای من مسیر شما شبیه زنی شده که میخواد از شوهرش آمار بگیره که بهش خیانت میکنه یا نه ! اینور برو؛ اونور برو ؛ گوشی رو چک کن و ... آخرش طرف میفهمه بله خیانت در کاره ولی به تهش فکر نکرده که خوب الان چیکار کنم!؟ توی فامیل داستان میشه ؛ خودم بیوه میشم ! مهریه ام که نداره بده ??? کلا یه گندی بالا اومده که بالای 50% خانوم ها مجبور میشن بسازن با اون شرایط و زندگی رو ادامه میدن ! ( خارج از شوخی این آمار ثبت شده و کلی تحقیقات رفتار شناسی روش شده ) 

قبلا هم بهتون گفتم باز هم بهتون میگم به زبان دیگه : JUST DO IT  چیزی که شما بهش میگین فوکوس برای بنده معنی بازی بازی میده .

حالا خوبه من پکیج لومیون ضبط نکردم و برای فروش نداریمش که اینقدر سنگ ش رو به سینه میزنم براتون !???

سلام??عجب مثالی شد!

الان ینی من شبیه ادمیم که میدونم لومیون بهم خیانت میکنه ولی نمیتونم بزارمش کنار؟ خب ادم میزاره کنار میره سراغ یه موتور رندر دیگه. اجباری که وجود نداره? هرجا بفهمی مسیر غلطه میشه اصلاحش کرد دیگه. نمیدونم شاید من مثالو درست متوجه نشدم?

پ.ن: لطفا مهاجرت نکنید...

سلام مجدد?

شما الان بیشتر شبیه کسی هستین که از شرایط ازدواج فقط پدر و مادر برای خواستگاری رو داره و داره سر دختر مد نظرش چه خصوصیاتی داشته باشه چونه میزنه ? یه حرکتی ! یه تلاشی ! یه خروجی  ! یه تستی ! هیچ ؟! دیگه بخوای خیلی مطمئن بشی باید 1 سالی رو زیر یه سقف باهم زندگی کنین?

پ .ن : تصمیم هایی که شخصا میگیرم(مهاجرت)معمولا با هزار تا وسواس و دابل چک هست ؛ وقتی گرفتم دیگه بیخیالش نمیشم تا جان ز من برآید?. 

سلام? 

همونطور که در جریان هستید اسکچ اپ رو فعلا میبرم جلو و مدلینگو کار میکنم. تو بحث رندرینگ چون خیلی ورود نکردم هنوز بیشتر میپرسم از بقیه که بتونم مناسب ترین دختر رو انتخاب کنم? بابت همین حرکتی چیزی نزدم در اون زمینه هنوز?

دنبال خانوم خونه دار که باباش مالتی میلیاردر و خودش مدل و دکتری علوم هسته ای داشته باشه نگرد??

نقل قول از نبی سروی در 13/05/1400, 9:58 ق.ظ

دنبال خانوم خونه دار که باباش مالتی میلیاردر و خودش مدل و دکتری علوم هسته ای داشته باشه نگرد??

?? عجب صحبتی شد??

??

سلام مهندس سروی عزیز?? من از دفعه قبل همین جوری خندون موندم. اسم این تاپیک باید میشد چگونه معمارانه ازدواج کنیم!!

یه گایدی هست به اسم پله پله تا اسکچاپ. من کلشو دیدم. میخواستم بدونم شما خودتون فقط تو حوزه شبیه سازی معماری فعال هستید یا نقشه کشی و ترسیم پلان هم انجام میدید؟( منظورم اینه که پروژه ای مثلا آپارتمان بهتون خورده که صفر تا صد کاراش با شما باشه؟)

اینو بابت این میپرسم که خاطرم هست یه بار که راجع به رویت حرف میزدیم میگفتید تا حالا نیازی نشده و گذرتون بهش نخورده. حالا تو کارای آپارتمانی یا بخصوص نقشه کشی همه چیز با اتوکد قابل حله جوری که رویت نیاز نباشه؟ پرسشم بابت اینه که میخواستم بدونم اون پله پله تا ملاقات خدا چه حوزه هایی رو میتونه پوشش بده. چون من هدفم در کنار مدلینگ و رندرینگ، ترسیم پلان و طراحی هم هست و نمیخوام صرفا شبیه ساز معماری باشم فقط. ارادت?

پ.ن: صحبتامون معمولا ریشه در گذشته بحث داره 🙂 بابت همین رو همین تاپیکِ خوشحال ادامش دادم. عذر میخوام.

سلام جناب مشایی عزیز 

این سوال خیلی دبگه آف تاپیک هست - بی زحمت براش یه تاپیک دیگه بزنین بعدن به درد چهار نفر دیگه هم بخوره ?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???