⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: 🖼️نقد و بررسی آثار شما🖼️رندر نما

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

رندر نما

12

سلام اینم اولین کار پسا کرونا:))

که البته تغییر میکنه

نقد بفرمایید

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام جناب سنجانی 

میگم چرا توی کمپآپ نیستین, به خیر گذشته خوبه باز . 

در مورد نما : 

پشت پنجره ها پرده بذارین

یه دیوار بی کیفیتی سمت چپ کادر هست حذفش کنین 

تکسچرتون خیلی کوچیکه و تکرار داره ( اون آجر هلندی ها که رج های تیره هم داره ) 

آسمون خیلی خالیه یه HDR دیگه بدین 
سایه های پخشی که روی نما افتاده بابت درخت ها دیگه خیلی پخش شده یه فاصله ای بدین که ملموس تر باشه سایه شاخه و برگ ها 

به سقف بالکون ها چراغ آویز بدین به خود بالکن ها گلدونی چیزی 

نقل قول از نبی سروی در 24/10/1399, 1:35 ق.ظ

سلام جناب سنجانی 

میگم چرا توی کمپآپ نیستین, به خیر گذشته خوبه باز . 

در مورد نما : 

پشت پنجره ها پرده بذارین

یه دیوار بی کیفیتی سمت چپ کادر هست حذفش کنین 

تکسچرتون خیلی کوچیکه و تکرار داره ( اون آجر هلندی ها که رج های تیره هم داره ) 

آسمون خیلی خالیه یه HDR دیگه بدین 
سایه های پخشی که روی نما افتاده بابت درخت ها دیگه خیلی پخش شده یه فاصله ای بدین که ملموس تر باشه سایه شاخه و برگ ها 

به سقف بالکون ها چراغ آویز بدین به خود بالکن ها گلدونی چیزی 

من هنووووووزززززز زنده ام ??

یکم عجله ای بود سر و تهش زدم ،درستش میکنم ارسال میکنم ممنون

??

نقل قول از نبی سروی در 24/10/1399, 8:39 ب.ظ

??

سلام با کمی تاخیر و تغییر خدمت شما

خدا قوت

مهندس سروی یک خاطره بگم ولی نخندید.سر درس مرمت یک حمام قدیمی رو شبیه سازی کردیم بعد برای زدن طاق هاش اجر رو مدل کردیم و همینجور چیدیم چیدیم چیدیم. از اون به بعد همه ش فکر میکردم واسه کارهای اجری باید خشت به خشت مدل بشن و چیده بشن تا دیوار در بیاد?? و کماکان پیرامون این دیوار مشبک های اجری همین تفکر رو دارم?

و اینکه این کار چقدر اجرهاش تمیز هستن. من اگه بودم یک ندایی در وجودم مجبورم میکرد یکم از براقیت و تمیزیش کم کنم?. خوش به حالتون که کارفرمایی داشتید که کار تمام اجر میخواست.

نقل قول از اعظم موسائی در 04/11/1399, 1:21 ب.ظ

خدا قوت

مهندس سروی یک خاطره بگم ولی نخندید.سر درس مرمت یک حمام قدیمی رو شبیه سازی کردیم بعد برای زدن طاق هاش اجر رو مدل کردیم و همینجور چیدیم چیدیم چیدیم. از اون به بعد همه ش فکر میکردم واسه کارهای اجری باید خشت به خشت مدل بشن و چیده بشن تا دیوار در بیاد?? و کماکان پیرامون این دیوار مشبک های اجری همین تفکر رو دارم?

و اینکه این کار چقدر اجرهاش تمیز هستن. من اگه بودم یک ندایی در وجودم مجبورم میکرد یکم از براقیت و تمیزیش کم کنم?. خوش به حالتون که کارفرمایی داشتید که کار تمام اجر میخواست.

??

خدا قوت

سلام، والا این بنا توی بافت تاریخی هست، مجبورن آجر کار کنن، وگرنه آلان یک نمای سنگی بود ک دوست داشت کلاسیک باشه

نقل قول از نبی سروی در 04/11/1399, 2:04 ب.ظ

خدا قوت

??

سلام مهندس  من از نظرتون محروم نکنید 

نقل قول از احمد گلابی سنجانی در 03/11/1399, 11:49 ب.ظ
نقل قول از نبی سروی در 24/10/1399, 8:39 ب.ظ

??

سلام با کمی تاخیر و تغییر خدمت شما

کاش یه مقدار دوربین رو بکشین عقب که بستر جلوی پروژه بیشتر دیده بشه . اینجوری دو طرف نما هم عموی میشه و موازی کادر . 
سنگ ازاره ی ساختمون رو هم قطاع بندی کنین . اینجوری یه سره خوب نیست . 
پترن درب پارکینگ ها هم خیلی درشت هباید نصب این باشه سایزش 

12

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???