⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺زهره رحیمی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

زهره رحیمی

سلام 

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام خانوم رحیمی عزیز 

به کمپآپ فوتوآرک خوش اومدین ?

سلام ممنون از کمپ گرمتون من چنتا انجام دادم اولی  از همه بهتر شد ولی متاسفانه عکسی که پبدا کردم کیفیتش پایین بود

البته در نهایت بازم اون کار خاصی که فکر میکردم نشد 

فایل های آپلود شده:

سلام خانوم رحیمی ؛ نظر لطف شماست ?

بهفکر میکنم منظور شما از اولی چیزی باشه که من سومی میبینمش اینجا و فضای سبز داره . این کار اوکی هست ولی کیفیت تصویر معمارش کم ه . همچنین اگه کیفیت تصویر معمارش خوب بود با کم کردن اوپسیتی تصویر معماری بهتر میشد کار . 

ممنون از نظرتون 

دوباره تست میکنم ، 

منظور من همون عکس اوله ولی الان که دقت میکنم با نظر شما موافقترم???

با 13 پاس شدین 

وای خدا رو شکر الان با استرس اومدم چک کنم ببینم حذف نشده باشم ایشالا 

ممنون??

سلام من از فتوشاپ cc 2015 استفاده میکنم وقتی براش هایی که گذاشتید تو فایل ضمیمه رو روش کلیک میکنم نمیدونم از کجا ایمپورت میشن تو فتوشاپم

و اینکه ببخشید بابت کیفیت پایین خروجی میخواستم رو کار خودم تمرین کنم و در جایی که با لپ تاپ قدیمی گیرافتادم (به خاطر کرونا ) و دسترسی به سیستم و هاردم ندارم همین تصویر رو پیدا کردم 

فایل های آپلود شده:

سلام? 

روش ایمپورت براش در تمامی ورژن های فتوشاپ یکی هست. 

یخورده سایز بالاتر هم میشه با همینلپ تاپ کار کرد ولی به هر صورت خسته نباشین کار خوبی شده . یخورده براش درخت بزنین که مطئن شیم براش رو اوکی هستین?

سلام ادامه تمرین براش ها رو هم موفق شدم فقط من عکس  درخت ضمیمه باز برام باز نشد از گوگل کمک گرفتم من

فایل های آپلود شده:

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???