⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: سخت افزارسخت افزار مناسب اینسکیپ و اسکچاپ

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

سخت افزار مناسب اینسکیپ و اسکچاپ

سلام مشخصات سیستم براتون میفرستم به نظرتون برای مدلینگ اسکچاپ کافیه و برای اینسکیپ؟

من الان نمیتونم سیستم عوض کنم

اگه لازم هست هارد اس اس تی بزارم و رم 8 کنم؟

ایا تاثیری داره؟

سلام وقت تون به خیر باشه ?  

برای اسکچآپ کفایت میکنه . ولی برای اینسکیپ 99 درصد به کارت گرافیک شما بستگی داره . برای تست کردن کارت گرافیک اینسکیپ رو نصب کنین اگه RUN شد اوکی هست . ( تا زمانی اوکی هست که حجم صحنه ای که کار میکنین از Vram کارت گرافیک شما بیشتر نشه ) 

هاردSSD به سرعت لود ویندوز و نرم افزارها و فایل و ... کمک میکنه ولی در پردازش و بهره وری از اون ها تفاوتی ایجاد نمیکنه . 

افزایش ram هم به شما کمک میکنه به جای باز کردن همزمان 3 تا اسکچاپ بتونین 10 تا اسکچاپ باز کنین مثلا . ( تغییر در سرعت پروسس اسکچآپ شما نداره ولی اگه از فایل اسکچآپ چند گیگابایتی خیلی سنگین استفاده کنین میتونه ماثر باشه ) 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???