⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پشتیبانی دوره جامع اسکچآپسنگین شدن فایل اسکچ آپ

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

سنگین شدن فایل اسکچ آپ

سلام استاد من یک پروژه دانشجویی دارم مدلسازی میکنم خیلیی سنگینه البته بگم گروپ ها رو رعایت کردم فایل صد مگ بیشتر نیست درست مدلسازی کردم ولی خیلی لگ میزنه سیستم من عالی هستش ولی بازم لگ میزنه

سوال اول برای سبک سازیش چی پیشنهاد میدین

سوال دوم در مورد اینکه من یک قسمت رو تو آموزش ها یادمه شما آموزش دادین که مثلا یک قسمت از کار رو چطوری ببریم مثلا نرده رو میخوام روش کار کنم کار خیلیی سنگین شده اسکپورت فقط نرده رو بگیرم ببرم تو یک صحنه خیلیی خلوت همان دو تا رو باز کنم و بعد نرده رو کامل کنم و دوباره همان رو جایگذاری کنم این رو میدونم آموزش رو داده بودین دیده بودم ولیی نمیتونم پیداش کنم

امکانش هست منو راهنمایی بفرمایید

سلام عزیز وقت تون به خیر باشه ? 

در مورد سوال اولتون این آموزش رو ببینین: 

سبک کردن اسکچاپ Sketchup

حجم فایل اسکچآپ هیچ وقت به تنهایی نشون دهنده ی سنگینی پردازش اون فایل نیست . بنده فایل 1 گیگی دارم راحت توش میچرخم ولی فایل 100 مگی میشه درست کردن که هیچ ابرکامپیوتری هم توش آسوده نباشه . 

سوالا دوم تون رو هم به کل متوجه نشدم منظورتون چی هست و ممنون میشم براش تاپیک جدا بزنین .

نقل قول از نبی سروی در 24/11/1399, 3:18 ب.ظ

سبک کردن اسکچاپ Sketchup

حجم فایل اسکچآپ هیچ وقت به تنهایی نشون دهنده ی سنگینی پردازش اون فایل نیست . بنده فایل 1 گیگی دارم راحت توش میچرخم ولی فایل 100 مگی میشه درست کردن که هیچ ابرکامپیوتری هم توش آسوده نباشه . 

سوالا دوم تون رو هم به کل متوجه نشدم منظورتون چی هست و ممنون میشم براش تاپیک جدا بزنین .

سلام. مهندس سوال دومشون فک کنم منظورشون این هست که یک قسمت رو به کامپوننت تبدیل میکنیم بعد سیو میکنیم و تو یه اسکچاپ جدید روش تغییرات رو اعمال میکنیم و سیو میکنیم و بعد تو کار اصلی کامپوننت رو ری لود میکنیم.

اقای دانشور توی کدوم اموزش چنین چیزی رو دیدید؟!

سلام 

بله همچین کاری میشه کرد و توی آموزش جامع گفته شده منتها کمکی در سبک کردن فایل نمیکنه . 

نقل قول از اعظم موسائی در 27/11/1399, 3:39 ب.ظ
نقل قول از نبی سروی در 24/11/1399, 3:18 ب.ظ

سبک کردن اسکچاپ Sketchup

سلام. مهندس سوال دومشون فک کنم منظورشون این هست که یک قسمت رو به کامپوننت تبدیل میکنیم بعد سیو میکنیم و تو یه اسکچاپ جدید روش تغییرات رو اعمال میکنیم و سیو میکنیم و بعد تو کار اصلی کامپوننت رو ری لود میکنیم.

اقای دانشور توی کدوم اموزش چنین چیزی رو دیدید؟!

اره دقیقا همینه میخواستم یک قسمت رو جدا کنم ببریم تو یک فایل دیگه همه کار رو انجام بدم بعد جایگزین کنم همان جایی که بوده ولی نمیدونم کجا دیدم ولی صدای استاد بود میخواستم بدونم کدام قسمت بود والاااا حضور ذهن ندارم اگه داشتم که سوال نمیکردم اگر کسی هم حضور ذهن داره میدونه کدام قسمته بگه برم ببینم جواب سوالم رو بگیرم

والا خودمم یادم نمیاد عزیز ولی فکر میکنم توی آموزش جامع اسکچآپ فصل مدیریت فایل ها جایی که در مورد کامپوننت ها صحبت میکردیم باشه . 

به هر صورت راه حل همونی هست که خانوم موسایی بهش اشاره کردن?

نقل قول از نبی سروی در 30/11/1399, 1:42 ب.ظ

والا خودمم یادم نمیاد عزیز ولی فکر میکنم توی آموزش جامع اسکچآپ فصل مدیریت فایل ها جایی که در مورد کامپوننت ها صحبت میکردیم باشه . 

به هر صورت راه حل همونی هست که خانوم موسایی بهش اشاره کردن?

استاد به جواب رسیدم دقیقا تو آموزش کلاسیک قسمت 6 دقیقه 17 آموزش کلاسیک و بعد در دقیقه 27 جایگزین کردنش رو هم فرمودین مرسی محبت کردین

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???