⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺سیما مردانی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

سیما مردانی

حالا شد? 

18.5?

سلام.

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام خانوم مردانی 

کار جالبی شده خسته نباشین?? 

زیر خط اتصال بنا و زمین نمی تونه فضای سبز باشه و باید زمین و خاک و امثالهم به تصویر کشیده بشه 

این مرود رو حل کنین تمام ه 

استاد الان درست شد؟

فایل های آپلود شده:

بله خیلی بهتر شد 

خسته نباشین ?

سلام، روزتون بخیر.

A76694F33093-955

سلام خانوم مردانی ? 

490F750E43B086C0404520DCE0644E1F501BA0C3B1041A40EE95325CBE205487

سلام مجدد... استاد ایندفعه زدم ترکوندمش!!

درحالی که تمرین راحتیه ولی خیلی سخت شد.

فایل های آپلود شده:

سلام ?

به خاطر تغییرات دیتا بیس که دیشب بهش اشاره شد تمامی کامنت های اخیر در دسترس خارج شده و مشخص نیست برگشت داده میشه یا خیر . (شما بخونین باگ های وبسایت جدید ) 

هدف این ورکشاپ تایید گرفتن اثر نبود و هدف بزرگتری داشتیم که در ادامه آموزش ها در موردش صحبت میکنیم.( برای همین نسبت به پاک شدن تمرین هاتون و حذف شدن حساس نباشین )

تمامی دوستانی که تمرین کردن و حداقل نزدیکی به هدف ورکشاپ این فصل رو داشتن ادامه خواهند داد . 

با توجه به اینکه بنده جوابی تمامی کامنت ها رو دادم و راه حل هایی برای هر اثر کامنت کردم ( شاید خیلی هاتون اون کامنت ها رو ندیده باشین چون پاک شدن ) و به نوعی تمامیت زمان امروزم رو صرف کمپآپ کردم نمیتونم تکرار کنم این کار رو  و از طرفی چون هدف این ورکشاپ بحث دیگه ای بوده فکر میکنم تا همینجا هم اتفاقی که در نظر داشتم برای اکثر بچه ها افتاده باشه . 

افرادی که تا این لحظه لایسنس شون رو نگرفتن زیاد به صعود مرحله ی بعد امید نداشته باشن چون 3 روز و نیم از انتشار فصل جدید گذشته و در صورتی که بنده بتونم اواسط امشب کمپآپ رو چک کنم ولایسنس بدم قطعا 3  4 ساعت برای درک اون چیزی که هدف کمپآپ بوده زمان کافی نیست . 

افرادی که لایسنس رو دریافت کردن و اثر تحویل ندادن یا بنده اثرشون رو ندیدم  میتونن در لا به لای اثار دوستان دیگه هدف این ورکشاپ رو پیدا کنن و اثر خودشون رو ارائه بدن ( تلاش برای اون هدف مهمه نه کیفیت خروجی - این تلاش مستلزم چتدین بار تمرین کردن هست ) به هر صورت  اواخر امشب پرونده این نیم فصل رو می بندیم و ورکشاپ اصلی فصل 4 رو شروع میکنیم . ( وبسایت همچنان اختلال داره ولی احتمال زیاد از پنجشنبه کارمون شروع میشه ) 

وبسایت رو حتما از پنجشنه چک کنین که از قافله عقب نمونین . 

پ.ن : 

واقعیت امر بنده خیلی برای موضع و هدف این فصل زحمت کشیدم بودم و میخواستم روی تک تک تاپیک ها در ویدئو صحبت کنم تا قفل بزرگ فتوشاپ برای ذهن تون  باز بشه . منتها پریدن کامنت ها اساسی برنامه م رو بهم ریخت و باید دنبال روشی باشم که موضوع مد نظر رو به گونه ی دیگه ای مطرح کنم چون با ارزش ترین میراثی که از این کمپ میتونین دریافت کنین موضوع همین فصل هست . 

یا حق 

سلام روزتون بخیر، یلدا هم پساپس مبارک.

فایل های آپلود شده:

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???