⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺سیما مردانی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

سیما مردانی

خدمت شما : 

VvgOt/DedAq21DlsASIGqKQHaZEdxOUQpuTBq6hs3LSciF/rCdCpoc2hpAzCEZYDagm3u5jAQuWQ2MSzvMfjzNTbFr8MxyKPy/8seEbsx4osDvb+0O9NzKHGrRm8bTgBFB32ZUoRtcA6RWunlEh1H5RulwpDOY4lr0kdIMx9vKxDkXhjdicjr65EL+4bvF/ebWFzcXNj

سلام، وقتتون بخیر.

0003-0B45-0212-024A

سلام خدمت شما : 

clSvrtcazsli4Eq93YUN+7iAvMJLf8HW27WeU5hkayWtDX2Pk0dc9PWtRlq4wN3V6xQ6hQTZ7P/uV/Le+fmXWZBuwl9drwS1n+MCH4Xe0QB2sgk1u86QF8IWEYiP6EyMR7raKfw8RN3Yt3vaLZUBAmXqlPGUAyQWWgJmWceGroNlsto+67rJV5YtaKnNk4hWdWZ1aHNq

سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

خسته نباشین ? چیدمان ها به نظرم اوکیه ولی بصری جذاب نشده کلیت کار .

راحت ترین برای اینکه ببینین چیزی خوب شده یا نشده و چرا خوب شده یا نشده این هست که چک کنین ببینین جایی مشابه و یا نزدیک کاری که شما کردین وجود داره و از نظرتون زیبا باشه یا نه ؟

شیت یک تصویر یکپارچه هست که فرمول نداره و گاهی ممکن هست یک المان جور بقیه رو بکشه و با خلاقیت خالق ش جوری بشه که کسی نتونه بهش ایرادی وارد کنه ولی تا رسیدن به اون نقطه شما باید رفرنس داشت باشین و حال و هوای شیت تون به رفرنس قابل قبولی نزدیک باشه ( قسمت های اول فصل در مورد ش صحبت کردیم و میتونین شیتی که بنده انجام دادم رو با نمونه هایی که کالکت کرده بودم مقایسه کنین ) حالا همین کار رو برای شیت خودتون انجام بدین تا ببنین کجای کار رو کج رفتین ( من نمیدونم فضای ذهنی شما چیه و به چه سمتی میخواین برین ) 

سلام مجدد ،من یه تغییرات جزیی دادم  برای این شیت و یک شیت دیگه هم درست کردم حالا نمیدونم چجوری شد ...

در کل کپ یه شیت کار نکردم ،و سعی کردم هر چند کم هم باشه ایده بگیرم و خودم ادامه بدم .

نهایتا پوزش میخوام اگر نتونستم زحماتتون رو تو کارم نشون بدم

فایل های آپلود شده:

.

فایل های آپلود شده:

خسته نباشین خانوم مردانی 

مشخص هست دارین زحمت میکشین . زمان میبره ولی قطعا تسلط در نزدیکی شماست

شیت دوم به مراتب بهتر شده 

فقط پرداخت نداره 

گاهی وقت ها فقط چند متن کوچیک و بزرگ یه شیت رو زنده میکنن  
موقعیت پلان سمت چپ که روی پرسپکتیو خوابیده خوب نیست . پرسپکتیو اصلی در شیت های اینچنینی باید اجازه نفس کشیدن و عرض اندام داشته باشه .  

خط موربی که برای تقسیم شیت گذاشتین تکنیک خوبی هست ولی پلان بالا سمت راست به این خط احترام نذاشته 

.

فایل های آپلود شده:

اینم مدارکش خوب بود گفتم بفرستم .

فایل های آپلود شده:

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???