⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺عبدالرضا رحیمی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

عبدالرضا رحیمی

نقل قول از ایدا بیگی در 13/09/1399, 11:58 ق.ظ
نقل قول از عبدالرضا رحیمی در 08/09/1399, 8:44 ب.ظ

سلام مجدد

تغییرات لازم رو انجام دادم

کارتون خیلی گیرابود ☺️

برای ابر ها از خود براش ها استفاده شده چون من اصلا براش ابر ندارم 

ببخشید که من پاسخ میدم اما توی فصل دومِ کمپاپ، استاد یک فایل ضمیمه گذاشته بودن که توش علاوه بر تصاویر، کلی براش بود. من خودم از همونجا براش هارو دانلود کردم. خدا خیر بده جناب سروی رو. منکه عاشق براش ابرا شدممم ?

نقل قول از زهرا خادمی در 13/09/1399, 2:41 ب.ظ

ببخشید که من پاسخ میدم اما توی فصل دومِ کمپاپ، استاد یک فایل ضمیمه گذاشته بودن که توش علاوه بر تصاویر، کلی براش بود. من خودم از همونجا براش هارو دانلود کردم. خدا خیر بده جناب سروی رو. منکه عاشق براش ابرا شدممم ?

با وجود حذف شدن از کمپآپ دارین مشارکت میکنین و حس میکنم باید بعد کمپآپ بهتون کاپ اخلاق داد ! ?

نقل قول از نبی سروی در 14/09/1399, 1:15 ق.ظ

ببخشید که من پاسخ میدم اما توی فصل دومِ کمپاپ، استاد یک فایل ضمیمه گذاشته بودن که توش علاوه بر تصاویر، کلی براش بود. من خودم از همونجا براش هارو دانلود کردم. خدا خیر بده جناب سروی رو. منکه عاشق براش ابرا شدممم ?ذذ

با وجود حذف شدن از کمپآپ دارین مشارکت میکنین و حس میکنم باید بعد کمپآپ بهتون کاپ اخلاق داد ! ?

???? ای بابا شرمنده میکنید. کلی خوشحال شدم که جواب دادین و خیالم از بابت حالتون راحت شد ???

بخدا من تعجب کردم رفتار بعضی دوستانو دیدم حالا به هردلیلی دلخوری ناراحتی که حذف شدی چرا توهین و نفرین میکنی :/ همینا انرژی میگیرن از شما دیگه ?

عوضش بنده همچنان هستم هروقتیم میام یه دوری توی سایت میزنم جاهای جدید و چیزای جدیدتریم پیدا میکنم ???

نقل قول از زهرا خادمی در 14/09/1399, 12:34 ب.ظ

ببخشید که من پاسخ میدم اما توی فصل دومِ کمپاپ، استاد یک فایل ضمیمه گذاشته بودن که توش علاوه بر تصاویر، کلی براش بود. من خودم از همونجا براش هارو دانلود کردم. خدا خیر بده جناب سروی رو. منکه عاشق براش ابرا شدممم ?ذذ

???? ای بابا شرمنده میکنید. کلی خوشحال شدم که جواب دادین و خیالم از بابت حالتون راحت شد ???

بخدا من تعجب کردم رفتار بعضی دوستانو دیدم حالا به هردلیلی دلخوری ناراحتی که حذف شدی چرا توهین و نفرین میکنی :/ همینا انرژی میگیرن از شما دیگه ?

عوضش بنده همچنان هستم هروقتیم میام یه دوری توی سایت میزنم جاهای جدید و چیزای جدیدتریم پیدا میکنم ???

این رفتار خوب و پیگیری خودش می طلبه که به دوره برگردی ، ولی چون استاد سروی استاد خودم بوده ، میدونم بر نمیگردونه
به نظرم درگیر همون اسکچاپ هایی که دادم بشو ، خیلی خوبه ?

نقل قول از محمد ملکی در 14/09/1399, 2:39 ب.ظ
نقل قول از زهرا خادمی در 14/09/1399, 12:34 ب.ظ

این رفتار خوب و پیگیری خودش می طلبه که به دوره برگردی ، ولی چون استاد سروی استاد خودم بوده ، میدونم بر نمیگردونه
به نظرم درگیر همون اسکچاپ هایی که دادم بشو ، خیلی خوبه ?

آره واسه همین دل خوش نمیکنم به برگشت ??

اتفاقا دارم دانلودشون میکنم که دیگه شروعش کنم ?????

نقل قول از ایدا بیگی در 13/09/1399, 11:58 ق.ظ

سلام مجدد

کارتون خیلی گیرابود ☺️

برای ابر ها از خود براش ها استفاده شده چون من اصلا براش ابر ندارم 

ممنونم نظر لطفتونه

نقل قول از زهرا خادمی در 13/09/1399, 2:38 ب.ظ

سلام مجدد

درود جناب رحیمی. این کارتون واقعا جذاب شده خسته نباشید ??

ممنونم. همچنین

یه چند تا از ریپلای تو ریپلای ها رو پاک کنین 

سرمون گیج رفت ??? 

نقل قول از نبی سروی در 14/09/1399, 10:23 ب.ظ

یه چند تا از ریپلای تو ریپلای ها رو پاک کنین 

سرمون گیج رفت ??? 

اوااا مگه میشه؟

منکه از خدامه گاهی خیلییییی طولانی میشه ??

یادگرفتممم. خداخیرتون بده ‌هروقتی بیاین سر بزنید اینورا بگید نکاتو ???

آقای رحیمی شرمنده حلالمون کنید تاپیکتون شده محل چت ما ???

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???