⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺فائزه طاهری

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فائزه طاهری

ممنون از نظر لطف تون ?

یه چند دقیقه برای درک سورئالی که درست کردین مکث کردم ? حال غریبی ه - بین فوق العاده بودن و فالش بودن داره الاکلنگ میکنه 

واقعا نمیدونم چی بگم - نظری ندارین خودتون ؟ 

حقیقتا به امید حذف نشدن از کمپآپ دست به ترکیب رنگی تغییر رنگای جدی که پسندیدم زدم ولی فکر می کردم بجز اون قسمت کنار پله هاکه یک برش جدی افتاده و به نظر خودم خیلی مصنوعی شد، تصورم این بود که بقیه کار چیز بدی نشده ولی اگر میفرمایید فالش خیلی فرق می کنه دیگه?و چون دوس ندارم اصلا حذف بشم اگر اشکالاتش بفرمایید حل می کنم

نه در حد حذف نیست کار 

و تمامی المان هایی که خواستیم رو هندل کردین 

فقط حس غریبی داره  ?

DC72E8B86078-955

سلام و خسته نباشید خدمت شما جناب سروی عزیز امیدوارم حالتون خوب خوب باشه

این رمز فایل آموزش اگر لطف بفرمایید بدید منم آموزش ببینم ببخشید که عقب هم افتادم این دفعه کمی مساعد نبودم

لایسنس خدمت شما خانوم طاهری : 

13B804EC493CB82346A6239A7F5AC3FC721470BC6A1F591985438A3F0945173F

امیدوارم با حال خوب تموم کنین این فصل رو 

سلام وقت بخیر جناب سروی گرامی

انشالا که مورد لطفتون قرار بگیرم حذفم نکنین???

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

خسته نباشین خانوم طاهری 

PSD  رو زیپ کنین  لطف کنین در یک سرور آپلود کنین و اینجا لینک بدین?

سلام روزتون بخیر

تقدیم شما

https://uupload.ir/view/dv6m_2.rar/

?

سلام و شب خوش خدمتتون استاد
ببخشید یکم کارم طول کشید دیر شد امسدوارم که خوشتون بیاد

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???